Ліга чемпіонів. «Аталанта» Маліновського поступилася «Реалу» Луніна, а «Манчестер Сіті» Зінченка здобув виїзну перемогу

Сьогодні матчами команд, за які заявлені футболісти національної збірної України, закінчилася програма перших поєдинків 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Аталанта» Руслана Маліновського та Віктора Коваленка на своєму стадіоні приймала «Реал» Андрія Луніна. Маліновський вийшов на поле на 86-й хвилині зустрічі, яка закінчилася поразкою його команди з рахунком 0:1, а Лунін усю гру провів у запасі Королівського клубу. Коваленко, нагадаємо, не потрапив до заявки бергамців на плей-офф Ліги чемпіонів.

У Бухаресті у виїзному матчі «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка зустрічався з «Боруссією» з Менхенгладбаха. Наш футболіст увесь поєдинок, що закінчився перемогою його команди — 2:0, просидів у запасі.

«Аталанта» (Бергамо, Італія) — «Реал» (Мадрид, Іспанія) — 0:1

«Боруссія» (Менхенгладбах, Німеччина) — «Манчестер Сіті» (Манчестер, Англія) — 0:2

Матчі-відповіді відбудуться 16.03.2021.

20.03.2024 13:00

Руслан Маліновський: «Потрібно з перших хвилин взяти гру у свої руки, бути готовими до боротьби»

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський поділився очікуваннями...

17.03.2024 15:43

«Дженоа» Руслана Маліновського виборов нічию в матчі чемпіонату Італії

У межах 29-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...

10.03.2024 10:00

«Дженоа» Руслана Маліновського зазнав домашньої поразки в матчі італійської Серії А

У матчі 28-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...

11.02.2024 21:08