Жіноча збірна України зіграла внічию із Сербією в товариському матчі в Аланії

На зборі в Туреччині підопічні Наталії Зінченко зіграли внічию в товариському поєдинку із національною жіночою командою Сербії.

У рамках навчально-тренувального збору в Туреччині, який має на меті підготовку до плей-офф кваліфікації Євро-2022, жіноча збірна України в спарингу сьогодні зіграла внічию з командою Сербії.

Фото прес-служби УАФ

Матч проходив на стадіоні Gold City Sport Complex у місті Аланія. Українки повели в рахунку перед самою перервою. На 44-й хвилині Ольга Овдійчук випередила голкіпера суперника на лінії штрафного майданчика й спрямувала м'яч у сітку.

Відігратися сербська команда змогла на 72-й хвилині. Алегра Поляк залишилася на самоті в районі 11-метрової позначки й без проблем розстріляла ворота Катерини Самсон. У підсумку — нічия, 1:1.

Товариський матч жіночих збірних

Україна — Сербія — 1:1 (1:0)

Голи: Овдійчук (44) — Поляк (72).

Україна: Самсон, Кравець, Подольська, Петрик, Філенко, Калініна (Панцулая, 46), Андрущак (Китаєва, 46), Бойченко (Андрухів, 74), Овдійчук (Малахова, 82), Козлова (Кравчук, 68), Апанащенко (Гірин, 82).

Свій наступиний товариський поєдинок на турецькому зборі українки проведуть 23 лютого зі збірною Індії.

27.02.2024 20:24

Володимир Пятенко: «Підопічні діяли першим номером, і цей план виправдав себе»

Жіноча збірна України двічі перемогла в стикових матчах Ліги націй-202...

03.10.2023 17:06

Жіноча Ліга націй-2023/2024: визначився час початку матчів між збірними України та Греції

Національна жіноча збірна України провела два стартові матчі в новоств...

28.09.2023 14:01

Володимир Пятенко: «Поки не звертаю уваги на турнірну таблицю. Незважаючи на невдалий старт, ще не все втрачено»

21.09.2023 19:00