Товариські матчі юнацької збірної України з футзалу проти команди Іспанії не відбудуться

Запланований на лютий збір юнацької команди України з футзалу та товариські поєдинки проти однолітків з Іспанії скасовано.

Наприкінці минулого року головний тренер синьо-жовтих Віталій Одегов анонсував проведення в лютому навчально-тренувального збору. Під час цього етапу підготовки українські юнаки мали вдома провести товариські поєдинки з іспанцями. Однак нашій команді довелося змінити свої плани.

«Спаринги скасовано через те, що юнацькій команді Іспанії заборонили виїзд. Нам надіслали офіційного листа із цього приводу. Не відбудеться й запланований на лютий збір юнацької команди України.

Щодо дат подальших зборів поки що зберігається невизначеність. На початку березня відбудеться засідання Виконкому УЄФА, на якому в тому числі визначиться доля юнацьких збірних із футзалу. Після нього стане зрозуміло, до чого готуватися», — розповів у коментарі офіційному сайту УАФ Віталій Одегов.

Зазначимо, що юнацька збірна України готується до відбірного турніру Євро-2021, який, за попереднім планом, має завершитися до 28 березня. Фінальну стадію за участі семи переможців кваліфікації та команди країни-господаря заплановано на 31 жовтня—7 листопада поточного року.

Нагадаємо, що на першому в історії Євро з футзалу серед юнаків, що відбулося 2019 року, збірна України пробилася до фінального турніру, де посіла у своїй групі третє місце. А чемпіоном став один із кривдників синьо-жовтих — команда Іспанії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
26.11.2020 11:05

Юнацька збірна України з футзалу провела два спаринги у Броварах

Із 22-го по 26 листопада юнацька збірна України з футзалу U-19 проводи...

18.11.2020 16:08

Юнацька збірна України з футзалу проведе навчально-тренувальний збір у листопаді

Головний тренер юнацької збірної України з футзалу U-19 Віталій О...

28.10.2020 16:10

Віталій Одегов: «На жаль, поєдинки зі збірною Польщі в листопаді не відбудуться»

Головний тренер юнацької збірної України з футзалу U-19 Віталій Одегов...

21.10.2020 15:21

Юнацька збірна України з футзалу проведе навчально-тренувальний збір у Броварах

Головний тренер юнацької збірної України з футзалу U-19 Віталій Одегов...

Підписатися на новини