Наталія Зінченко: «У Туреччині цікавим обіцяє бути протистояння із Сербією. Це збірна нашого рівня»

Сьогодні, 14 лютого жіноча збірна України збереться в Києві й уже вранці наступного дня вирушить до Туреччини на навчально-тренувальний збір, під час якого проведе два спаринги.

— Цими матчами ми розпочинаємо підготовку до поєдинків плей-офф відбору чемпіонату Європи 2022 року, — сказала головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко в коментарі офіційному сайту УАФ. — Нашими суперницями будуть футболістки Сербії (20 лютого) та Індії (23-го). Додому повертаємося 24-го числа.

— Чи виступатиме збірна України в найсильнішому складі?

— На жаль, через позитивний результат тесту на коронавірус нам не зможе допомогти Надія Куніна, яка перебуває на самоізоляції. А нещодавно стало відомо, що не уникли хвороби Любов Шматко та Ірина Саніна.

— Що можете сказати про суперниць?

— Інформація про збірну Індії дуже скупа, хоча очевидно, що за класом вона помітно поступається як нам, так і сербським футболісткам. А от зустрічі з балканками ми чекаємо з нетерпінням. Це команда нашого рівня. Пригадується, позаторік ми з нею разом виступали на турнірі в Хорватії, хоча й були в різних групах. І була нагода переконатися, що збірна Сербії — гідний опонент.

— Перед від’їздом до Туреччини в Києві заплановане тренування?

— Ні, адже на нас у столиці чекає чергове тестування на COVID-19, і дуже хочеться, щоб за його результатами ми більше нікого з гравців не втратили.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
25.02.2021 17:21

Наталія Зінченко: «Ось із ким геть не кортить зустрітися, так це з португалками»

Жіноча збірна України повернулася з Туреччини, де під час підготовки д...

01.12.2020 22:55

Наталія Зінченко: «Велика подяка всім дівчатам, вони в нас героїні»

Головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко прокоментувал...

Підписатися на новини