Українські арбітри розпочали свій збір у турецькому Белеку

Українські рефері проводять традиційний щорічний зимовий навчально-тренувальний збір у Туреччині, де протягом тижня будуть готуватися до другої частини футбольного сезону.

До місця проведення НТЗ українська делегація з дотриманням медичного протоколу та санітарно-епідеміологічних норм дісталася із затримкою більше чотирьох годин, оскільки в Борисполі через снігову заметіль літак не зміг вчасно піднятись у повітря. На відміну від засніженого Києва, Анталья зустріла рефері сонячною погодою та температурою повітря +12°C. До готелю Kempinski, який на час збору стане їхньою штаб-квартирою, українці прибули близько 14.00.

Фото Андрія Майорова

Програма тренувального збору передбачає щоденні ранкові та вечірні заняття з фізпідготовки, а також теоретичну частину, під час якої інструктори Комітету арбітрів УАФ здійснюватимуть аналіз арбітражу матчів та удосконалюватимуть навички арбітрів у роботі із системою відеоповторів VAR. Не залишаться рефері й без практики, окрім щоденних тестувань та теоретичних занять, вони працюватимуть на товариських поєдинках команд, що також у цей час проводять свої навчально-тренувальні збори в Туреччині.

Фото Андрія Майорова

Після відпочинку та відновлення, у перший день зборів, на рефері вже чекав традиційний тест із Правил гри та відеотест із 20-ти різноманітних ігрових ситуацій.

Уже завтра зранку арбітри перейдуть до практичних занять на швидкість, координацію та рухливість. Також завтра відбудеться і офіційне відкриття вже 17-го за ліком навчально-тренувального збору, на якому голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі поспілкується з підопічними.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
12.04.2022 18:07

Марина Стрілецька: «Наш народ — незламний. Це я бачу вже більше місяця. Хочу, щоб усі ми трималися»

Український асистент арбітра Марина Стрілецька розповіла про свою діял...

04.04.2022 16:01

Денис Шурман: «Керівництво УАФ та комітет арбітрів допомогли мені продовжити кар'єру»

Український арбітр Денис Шурман в інтерв'ю офіційному сайту УАФ розпов...

10.08.2021 12:00

FeedConstruct — офіційний партнер Комітету арбітрів Української асоціації футболу

Провідний постачальник спортивних даних, компанія FeedConstruct, розпо...

06.08.2021 18:01

Олімпіада-2020. Збірна Канади — переможець жіночого футбольного турніру

Переможцем жіночого футбольного турніру на Олімпійських іграх стала ко...

Підписатися на новини