Андрій Павелко привітав учасників Конгресу ФФМ від імені УЄФА

Делегація Української асоціації футболу на чолі з президентом, членом Виконкому УЄФА Андрієм Павелком узяла участь у конгресі Федерації футболу Молдови.

Гостями форуму від України також були перші віце-президенти УАФ Олег Протасов, Анатолій Дем’яненко та віце-президент, генеральний секретар асоціації Юрій Запісоцький.

Фото Федерації футболу Молдови

У своєму виступі на конгресі ФФМ Андрій Павелко передав вітання делегатам від президента УЄФА Александера Чеферіна та Виконкому УЄФА. Також президент УАФ відзначив суттєвий прогрес у розвитку футболу в Молдові під керівництвом Леоніда Олейніченка, якого було обрано президентом місцевої федерації на дочасних виборах у травні 2019 року.

Фото Федерації футболу Молдови

«Від імені УЄФА вдячний вам за вже проведену роботу і відчутний прогрес футболу Молдови. Ваша робота з розвитку дитячо-юнацького футболу, футбольної інфраструктури, прогрес в організації чемпіонату Молдови й впровадженні цифрових технологій заслуговують найвищих оцінок. Окремо варто відзначити ваш успіх у боротьбі з договірними матчами. Знаю, про що кажу, адже в Україні ми досягли серйозних результатів у цьому питанні й готові поділитися з вами нашим досвідом і напрацюваннями», — зазначив Андрій Павелко.

За підсумками роботи конгресу ФФМ Леоніда Олейніченка було переобрано на посаду президента на наступні чотири роки.

Фото Федерації футболу Молдови

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини