Луїджі Ночентіні — новий тренер-аналітик збірної України
Тренерський штаб національної команди України поповнився ще одним фахівцем. УАФ підписала угоду про співпрацю із 32-річним італійцем Луїджі Ночентіні.
Спеціаліст із тактико-технічної аналітики футболу має досвід роботи в іменитих європейських клубах: упродовж 2015—2018 років він допомагав в «Емполі» та «Наполі» наставнику цих команд Мауріціо Саррі, а 2019 року працював у скаутський системі мадридського «Реалу». Минулого сезону Луїджі Ночентіні входив до штабу СК «Дніпро-1».
Серед обов’язків фахівця буде спостереження та збір інформації про кандидатів до національної та молодіжної збірних, а також координація підготовки всіх юнацьких збірних України.
— Тренерський штаб національної збірної підсилився ще одним представником італійського тренерського цеху, якій буде слідкувати за кандидатами не лише до національної команди, а й до інших збірних країни, — зазначив президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко в ефірі програми «Головна команда. Різдвяні підсумки» на телеканалі «Футбол 1».
Грем Поттер: «Командна взаємодія – це ключова риса збірної України»
Напередодні матчу кваліфікаційного плей-оф між збірними України та Шве...
Крок до мрії: збірна України зіграє зі Швецією у півфіналі плейоф відбору на ЧС-2026. Ексклюзивно на MEGOGO
Матчі збірної України у плейоф відбору на ЧС-2026 ексклюзивно покаже м...
Adidas та УАФ представляють нову виїзну форму збірної України з футболу
Сьогодні, 20 березня, adidas та Українська асоціація футболу представл...
Розклад матчів збірних команд України у березні
Розпочинається місяць високої концентрації міжнародних матчів. Упродов...