«Головна команда. Різдвяні підсумки» на телеканалі «Футбол 1»

19 січня о 21.45 у прямому ефірі телеканалу «Футбол 1» та на YouTube-каналі «Футбол 1/2/3» вийде програма «Головна команда. Різдвяні підсумки».

Для аудиторії такий старт доволі ранній, проте, з огляду на підсумки неординарного у всіх сенсах 2020 року та масштабні футбольні перспективи року 2021-го, команді та функціонерам є чим поділитися з уболівальниками! І символічно зробити це саме в завершальне свято різдвяного циклу — Водохреще!

Гостями ефіру стануть президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, головний тренер національної команди Андрій Шевченко, гравці синьо-жовтих Руслан Маліновський та Олександр Зінченко, а також генеральний директор Carlsberg Ukraine Євген Шевченко.

На прихильників футболу чекають 45 хвилин ексклюзивного ефіру про життя головної команди країни. Ведучі проекту та зіркові спікери підіб’ють підсумки виступів збірної у 2020 році та розкажуть про те, які виклики чекатимуть на команду у році, що вже настав.

Також в ефірі програми буде привідкрито завісу, які саме активності приготував для вболівальників новий національний спонсор збірної України — бренд «Львівське», угода з яким розпочалася із січня 2021-го й триватиме протягом чотирьох років. І першою з них стане розіграш у прямому ефірі п'яти ексклюзивних подарункових боксів уболівальників від нового партнера національної збірної!

Розпочни новий футбольний рік із «Головною командою» і вболіваймо за Україну!

19 січня. 21.45. Прямий ефір на телеканалі «Футбол 1», «Головна команда. Різдвяні підсумки».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини