Прем’єр-ліга. Матч «Шахтаря» не відбувся, «Десна» та «Зоря» здобули перемоги

Сьогодні із трьох запланованих матчів 13-го туру Прем’єр-ліги було зіграно лише два. Поєдинок «Інгулець» — «Шахтар» не відбувся через неготовність поля стадіону «Зірка» у Кропивницькому.

Як повідомила УПЛ, «через замерзлий ґрунт шипи бутсів не входять у землю, що є травмонебезпечним і несе загрозу здоров’ю футболістів. Питання буде передано на розгляд Контрольно-дисциплінарному комітету УАФ».

Що ж до інших матчів, то «Десна», яка приймала «Маріуполь» у Києві на НСК «Олімпійський», обіграла азовців із рахунком 2:0. Підопічні Олександра Рябоконя створили більше моментів, два з яких реалізували Картушов та Хльобас. Захисник чернігівців Конопля, який брав участь в останньому зборі національної команди України, відіграв повний поєдинок.

«Десна» піде на зимову перерву на третьому місці, але команді ще належить провести матч четвертого раунду Кубку України проти «Зорі», яка сьогодні теж здобула перемогу. Луганці, які в четвер проводили гру проти португальської «Браги» за 4 тис. км від Олександрії, тим не менш зуміли підготуватися належним чином до поєдинку чемпіонату.

У першому таймі Іванісеня завершив розіграш штрафного потужним ударом у ближній кут. 0:1. Невдовзі після перерви другу жовту картку отримав Кабаєв, і гості тривалий час грали в меншості, поки склади не вирівнялися через вилучення Безбородька. У компенсований час Сайядманеш забив другий м'яч луганців. 0:2. «Зоря» перемогла та піднялася на четверте місце.

Голкіпер «Олександрії» Паньків, який викликався на листопадовий збір національної команди України, відіграв повний матч.

«Олександрія» — «Зоря» — 0:2 (0:1)

Голи: Іванісеня (31), Сайядманеш (90+4).

Вилучені: Безбородько (83) — Кабаєв (50).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32