Прем’єр-ліга. «Динамо» втратило очки у грі з «Колосом», але гарантувало собі «зимове чемпіонство»

У матчі «Динамо» проти «Колосу» відбулося два вилучення та було призначено два 11-метрові.

Сьогодні були зіграні три поєдинки останнього перед зимовою перервою, 13-го туру Прем’єр-ліги. Київське «Динамо» приймало «Колос» на стадіоні ім. Валерія Лобановського й за підсумками насиченого подіями матчу вимушене було обмежитися нічиєю.

Перший тайм завершився без забитих м’ячів, а на початку другого за фол Миколенка на Селезньові було призначено пенальті, який реалізував сам Євген. Потім Шепелєв отримав червону картку за порушення правил проти Чорноморця. Утім, «Динамо» грало в меншості лише чверть години, оскільки Максименка, який не за правилами перервав вихід Вербича сам на сам із голкіпером, також було вилучено.

Невдовзі пенальті було призначено вже у ворота «Колоса», причому в ігровому зіткненні брали участь ті самі футболісти, що й в епізоді з 11-метровим у ворота «Динамо», але тепер Селезньов сфолив проти Миколенка. Циганков із «точки» зрівняв рахунок, а потім із гри оформив дубль, завершивши затяжну атаку біло-синіх. Але останнє слово залишилося за гостями. Антюх не без допомоги рикошету від Миколенка відновив статус-кво. 2:2. Розібратися в усіх спірних епізодах цього поєдинку арбітру допомагала система VAR.

«Динамо» втратило два очки, але гарантувало собі перше місце за підсумками першої частини чемпіонату — «Шахтар» свій останній матч першого кола проведе завтра проти «Інгульця», але наздогнати киян не зможе навіть у випадку перемоги.

У поєдинку взяли участь футболісти «Динамо» зі списку викликаних на листопадовий збір національної команди України: Бущан, Миколенко (жовта картка), Попов, Шапаренко (жовта картка), Циганков (два голи, жовта картка), Супряга (замінений на 46-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 46-й хвилині), Сидорчук (вийшов на заміну на 64-й хвилині).

Унічию завершився й матч «Ворскли» проти «Миная». Нурієв із передачі Кожанова вивів гостей уперед, оформивши свій шостий гол у чемпіонаті, та в другому таймі Кравчук після прострілу Пердути встановив остаточний рахунок — 1:1.

Воротар «Ворскли» Різник, який брав участь в останньому зборі національної команди України, відіграв повний поєдинок.

Ще в одному матчі «Рух», обігравши «Дніпро-1» (4:1), здобув першу в історії клубу перемогу в елітному дивізіоні. У складі львів’ян дубль в активі досвідченого Федорчука, ще один м’яч — на рахунку 19-річного Кухаревича, який ефектним ударом відкрив лік своїм голам у Прем’єр-лізі. Наприкінці зустрічі Сваток відіграв один м'яч, але Климчук знову зробив рахунок розгромним. У свою чергу підопічні Ігоря Йовичевича зазнали на фініші першого кола шостої поразки поспіль. Команда із Дніпра буде зимувати, перебуваючи на останньому місці в таблиці.