Олег Кузнецов: «Вивчення суперників ще попереду, але, на перший погляд, Португалія виокремлюється»

Наступного року під керівництвом Олега Кузнецова розпочне роботу наймолодша збірна України.

9 грудня своїх суперників по кваліфікації Євро-2022 (U-17) дізналася наймолодша збірна України U-16 (футболісти не старші 2005 року народження). Синьо-жовтим за рік, коли команда перейде до категорії U-17, належить зіграти з командами Португалії, Уельсу й Казахстану.

Матчі цієї стадії проходитимуть у період із 1 липня по 16 листопада 2021 року. До елітного раунду кваліфікації вийдуть по дві найсильніші збірні з кожної групи, а також чотири кращі команди, що посядуть треті місця за результатами зустрічей із першими та другими збірними своєї четвірки.

Після жеребкування головний тренер синьо-жовтих Олег Кузнецов, який днями продовжив контракт з Українською асоціацією футболу, відповів на запитання офіційного сайту УАФ.

— Олеже Володимировичу, суперники у збірної України — не подарунок?

— Нічого, нормальне жеребкування. Правда, поки що не можу сказати із цього приводу щось конкретне, оскільки вивчення опонентів ще попереду. Але, на перший погляд, Португалія, звісно, виокремлюється. Ця команда в будь-якому віці входить до топ-5 збірних Європи. Португальці будуть фаворитами нашого квартету. Припускаю, що й турнір пройде в їхній країні. З Уельсом ми не зустрічалися, але, думаю, це типова британська команда із силовою манерою гри. А що стосується Казахстану, то ми не раз грали із цією збірною. Можу сказати, що за силою вона перебуває в трійці-четвірці серед команд країн колишнього Союзу, із нею завжди було непросто грати.

— Зараз відомі хоча б попередні плани вашої нової команди?

— Можливо, уперше ми зберемося в березні, коли будуть дати УЄФА...

— Шкодуєте, що не вдалося довести до випуску збірну 2001 року народження? УЄФА через пандемію кілька разів переносив елітний раунд Євро-2020 (U-19), а згодом і взагалі скасував весь цикл...

— Звісно, але в таких умовах від нас, на жаль, нічого не залежало. У цій ситуації прикро за футболістів, які багато працювали. Утім, хочу побажати хлопцям здоров'я, і щоб травми обходили їх стороною, а в їхньому професіоналізмі я не сумніваюся. Сподіваюся, що багато хто з них складе кістяк молодіжної збірної країни U-21, яка наступного року під керівництвом Руслана Ротаня розпочне новий відбірний цикл чемпіонату Європи.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
08.04.2021 14:10

U-16/17: попередні плани юнацької збірної України у 2021 році

Перший тренувальний збір юнацької збірної України U-16/17 (футболісти...

26.12.2020 15:05

2020: підсумки року для юнацької збірної України U-19/20

Юнацька збірна України, складена з гравців 2001 року народження, у 202...

09.12.2020 12:29

U-17: юнацька збірна України отримала суперників у кваліфікаційному раунді Євро-2021/2022

Сьогодні у Ньйоні відбулося жеребкування кваліфікаційного раунду чемпі...

02.07.2020 15:35

Олег Кузнецов: «Поки що чекаємо інформації щодо еліт-раунду Євро від данців»

17 червня стали відомі нові терміни проведення елітного раунду Єв...

Підписатися на новини