Ліга чемпіонів серед жінок. «Житлобуд-2» здобув перемогу в першому матчі 1/16 фіналу

У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги чемпіонів серед жінок сезону-2020/2021 харківський «Житлобуд-2» переміг казахстанський «БІІК-Казигурт».

У першому з двох матчів 1/16 фіналу жіночої Ліги чемпіонів чемпіонки України, які, нагадаємо, раніше вибили з турніру вірменський «Алашкерт» (9:0) та боснійський «Сараєво-2000» (2:0), у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського приймали казахстанський «БІІК-Казигурт».

Фото прес-служби ФК «Ворскла»

Перша половина гри залишилася за підопічними Наталії Зінченко. На 30-й хвилині після виконання стандарту з лівого флангу воротар казахстанок невдало вибила м'яч кулаком, й Анастасія Філенко з лінії штрафного майданчика завдала невідпорного удару з льоту — 1:0.

На початку другого тайму гості зуміли відновити рівновагу. На 50-й хвилині після вкидання ауту м'яч відскочив до Коннелл, яка завдала потужного удару у верхній кут воріт харків'янок. Але за дев'ять хвилин наші співвітчизниці знову вийшли вперед. Вони отримали право на штрафний, який бездоганно, точнісінько у дев'ятку, виконала Вероніка Андрухів.

У підсумку — 2:1 на користь «Житлобуду-2». Матч-відповідь відбудеться 16 грудня в Шимкенті.