Прем’єр-ліга. «Десна» дотиснула «Ворсклу» на останніх хвилинах та піднялася на третю сходинку

Сьогодні чотирма матчами завершилася програма 12-го туру, що є передостаннім у першому колі та у 2020 році.

У поєдинку, який мав статус центрального, у Чернігові зустрічалися найближчі переслідувачі двох лідерів. «Десна» та «Ворскла» зосередилися насамперед на захисних діях, тож гра проходила без великої кількості моментів. Незадовго до завершення матчу поле через другу жовту картку залишив ворсклянин Степанюк, й у компенсований час господарям вдалося реалізувати чисельну перевагу. Після розіграшу штрафного відзначився Дегтярьов, який вийшов на заміну кількома хвилинами раніше. 1:0, і «Десна» обходить полтавців та піднімається на третю сходинку.

Захисник національної збірної України Конопля відіграв за «Десну» весь матч. Голкіпер «Ворскли» Різник, який також брав участь в останньому зборі синьо-жовтих, теж провів повний поєдинок.

Мав шанс наздогнати «Ворсклу» «Колос», який на своєму полі не втримав переможний рахунок у грі з «Олександрією». У першому таймі у ворота обох команд було призначено по 11-метровому. Олександрієць Гречишкін програв свій двобій голкіперу господарів Волинцю, який парирував уже четвертий удар з пенальті в поточному чемпіонаті. Натомість Селезньов свій шанс використав, що дало йому змогу відсвяткувати особистий ювілей — 115-й гол в українській Прем’єр-лізі. У другому таймі Шастал із передачі Ковальця зрівняв рахунок.

Резервний голкіпер збірної України Паньків відіграв за «Олександрію» весь матч.

Покращила своє турнірне становище «Зоря», яка після успіху у грі з «Лестером» у Лізі Європи переграла й «Дніпро-1». Гості вийшли на поле в Запоріжжі у значно ослабленому складі через відсутність восьми гравців, що здали позитивні тести на коронавірус, і встояти проти підопічних Віктора Скрипника, які наприкінці року відчули смак перемог, не зуміли, що призвело до їхньої п’ятої поспіль поразки у Прем’єр-лізі.

Ще в одному матчі «Олімпік» упевнено переміг головного аутсайдера турніру — «Рух» (3:1). На рахунку іранського голеадора «олімпійців» Шахаба — дубль, а загалом — уже вісім м’ячів у чемпіонаті, що робить його кращим на поточний момент бомбардиром Прем’єр-ліги.

«Олімпік» — «Рух» — 3:1 (2:0)

Голи: Шахаб (8, 62), Беніто (34) — Кондраков (69).

«Зоря» — «Дніпро-1» — 3:1 (0:0)

Голи: Громов (52, 75), Іванісеня (88) — Назаренко (90).

«Десна» — «Ворскла» — 1:0 (0:0)

Гол: Дегтярьов (90+4).

Вилучений: Степанюк (84, «В»).

«Колос» — «Олександрія» — 1:1 (1:0)

Голи: Селезньов (26, з пенальті) — Шастал (53).

Нереалізований пенальті: Гречишкін (15, «О»).

01.05.2024 13:22

Жереб допоміг призначити арбітрів на матчі 27-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

30.04.2024 13:50

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 5-го та 12-го турів Vbet Ліги-2023/2024

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування