Прем’єр-ліга. «Динамо» та «Шахтар» здобули перемоги і збільшили відрив від переслідувачів

Сьогодні в чемпіонаті Премєр-ліги грали колективи, що займають перші три рядки турнірної таблиці.

«Динамо» та «Ворскла», відповідно лідер та третя команда, зустрічалися між собою. Біло-сині довели свою перевагу, перемігши без особливих проблем. Склад киян підсилився завдяки поверненню Циганкова, який нарешті набрав необхідні кондиції. Капітан динамівців і відкрив рахунок, забивши після пасу Вербича. А потім словенець подвоїв перевагу господарів, реалізувавши передачу Де Пени.

Двічі на перебіг подій суттєво впливав VAR. У першому таймі за допомогою відеоасистента було скасовано гол Де Пени (через офсайд Вербича), а у другому — вилучений захисник біло-синіх Забарний. Утім, підопічні Луческу грали в меншості лише вісім хвилин — невдовзі червоне світло побачив перед собою й Кане.

У грі взяли участь футболісти «Динамо», які були у списку викликаних на листопадовий збір національної команди України: Бущан, Миколенко, Забарний (червона картка), Попов, Шапаренко (замінений на 85-й хвилині), Циганков (гол), Супряга (вийшов на заміну на 80-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 85-й хвилині).

Виграв свій матч і «Шахтар», що йде другим. Таким чином, збільшився відрив перших двох клубів від решти учасників. На «Дніпро-Арені» в поєдинку проти команди Ігора Йовичевича за відсутності дискваліфікованого Мораеса гірники мали перевагу, але дуже рідко завершували свої атаки ударами. Лише наприкінці зустрічі після прострілу Сіпріано влучно пробив низом Тете. 0:1.

На поле у складі «Шахтаря» виходили футболісти, яких Андрій Шевченко включав до списку викликаних на збір у листопаді: Матвієнко, Бондар, Марлос (жовта картка, замінений на 90-й хвилині), Коваленко (вийшов на заміну на 61-й хвилині), Степаненко (вийшов на заміну на 90-й хвилині).

Ще в одному матчі «Олександрія» з «Рухом» розписали безгольову нічию. Господарі більш ніж півгодини грали в меншості після вилучення Бондаренка, який до 59-ї хвилини встиг заробити дві жовті картки. Але це не допомогло львів’янам здобути першу в історії клубу перемогу в Прем’єр-лізі, яка могла б дозволити їм піднятися з останньої сходинки. Більше того, вони могли залишитися сьогодні взагалі без набраних очок, якби Банада з кількох метрів влучив у ворота.

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32