Перша ліга. «Агробізнес» уперше очолив турнірну таблицю, але прихованим лідером залишається «Верес»

Фаворит першолігового турніру, «Чорноморець», через спалах коронавірусу в команді змушений був звернутися до ПФЛ із проханням про перенесення чергового календарного поєдинку — із «Волинню». І найближчий із його переслідувачів, «Агробізнес», одразу ж скористався вимушеною паузою у виступах моряків.

У гостьовому матчі з «Миколаєвом» подоляни вийшли вперед уже на 9-й хвилині, коли після багатоходової комбінації зусилля партнерів влучним ударом завершив Роман Дідик. Проте господарі поступово перехопили ініціативу, і біля воріт «Агробізнесу» стало доволі спекотно. Особливо дошкуляли голкіперу гостей Олегу Мозілю дальні постріли Богдана Кушніренка та Вадима Вітенчука. Але йому вдалося зберегти свої володіння недоторканими.

Другий тайм також розпочався з наступу підопічних Іллі Близнюка, але несподівано спрацював автоматичний полив газону, й усунення неполадок зайняло більше 10-ти хвилин. А коли гра відновилася, то поступово атакувальний запал «Миколаєва» вщух. А на 57-й хвилині подолянин Віталій Груша покарав захисників господарів за неузгодженість і вдруге засмутив їхнього воротаря Богдана Лободрова. Незважаючи на відчайдушні зусилля, «містянам» не вдалося добитися зламу. «Агробізнес» здобув шосту перемогу поспіль і вперше очолив турнірну таблицю.

«Я володів інформацією, що «Миколаїв» — добре організована команда, — сказав головний тренер «Агробізнесу» Олександр Чижевський у коментарі офіційному сайту УАФ. — Ось чому перш за все важливо було чітко діяти біля свого штрафного майданчика й постаратися впіймати супротивника на помилці. Цей план на гру мої підопічні виконали. Здобута звитяга тим приємніша, що нам протистояв амбітний суперник».

Не збирався сьогодні відставати й «Верес», що приймав сусіда по турнірній таблиці — «Гірник-Спорт». Останнім часом футболісти з Горішніх Плавнів значно частіше розчаровують своїх шанувальників. От і у Млинові вони не змогли скласти конкуренцію рівнянам — 3:0. Героєм поєдинку став нападник господарів Роберт Гегедош, який оформив дубль. І хоча «Верес» посідає третє місце, але саме він — прихований лідер, бо втратив найменше очок.