Перша ліга. У «Прикарпатті» захворіли 25 футболістів, а «Чорноморець» розраховував лише на 13 гравців

Здавалося, що в 14-му турі першолігового чемпіонату України відбудуться всі поєдинки. Однак напередодні матчу «Волинь» — «Прикарпаття» в івано-франківській команді стався спалах коронавірусу. Позитивні тести здали відразу 25 футболістів, і ПФЛ довелося терміново вносити корективи.

А потім невтішні новини надійшли з табору «Чорноморця», де на самоізоляції опинилися вісім футболістів, і тому до Сум на протистояння з «Альянсом» вирушили тільки 13 одеських гравців. Дебют поєдинку був за моряками, уже на 17-й хвилині міг вивести свою команду вперед Артур Авагімян, проте він не реалізував пенальті. Поступово гра вирівнялася, гольові моменти почали виникати й біля воріт гостей. Усе ж, до перерви рахунок не було відкрито. У другому таймі всі зусилля суперників уразити ціль були марними, і їм нічого не залишалося, як підписати мирну угоду. 0:0.

Загалом звітний тур пройшов під диктовку гостей, які відсвяткували відразу п’ять вікторій! Найдраматичніше розгорталися події в Горішніх Плавнях, де «Гірник-Спорт» приймав «Оболонь». У середині першого тайму киянин Максим Покотилюк змусив капітулювати воротаря господарів. Проте після ударів Дмитра Семеніва на 57-й хвилині та Юрія Батюшина на 80-й уже «Гірник-Спорт» був попереду — 2:1. Слід віддати належне керманичу пивоварів Павлу Яковенку, який угадав із заміною: Олексій Щебетун оформив дубль упродовж двох хвилин. Кияни повертаються додому з дуже важливими трьома очками.

Доволі неочікувано «Металіст 1925» удома поступився «Кременю» і значно погіршив свої шанси на підвищення в класі.

А честь команд, що грали вдома, найкраще відстояв «Агробізнес», який методично розхитував оборонні порядки сусідів із Тернополя й записав до свого активу ефектну звитягу. Одного разу відзначився Руслан Черненко, який із вісьмома забитими м’ячами очолює гонку серед бомбардирів.

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...

24.03.2024 17:00

Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі &la...