U-21: молодіжна збірна України на мажорній ноті завершила відбір Євро-2021, розгромивши команду Північної Ірландії

Підопічні Руслана Ротаня вирішили долю матчу з Північною Ірландією у другому таймі.

Останній поєдинок у групі відбору Євро-2021 (U-21) був для української «молодіжки» матчем престижу, оскільки з турнірної точки зору він нічого не вирішував. Позитивні тести на коронавірус і виклик деяких футболістів до головної команди країни змусили Руслана Ротаня шукати альтернативу. Ось і вийшло, що на гру з Північною Ірландією вийшов експериментальний склад.

Сніг, який почав іти в Києві й області по обіді, однозначно сплутав плани обом наставникам. Ще до стартового свистка він укрив газон на стадіоні «Колос», що не дозволяло футболістам гідно комбінувати — здебільшого все зводилося до довгих передач і подальшої боротьби. Але навіть за таких умов синьо-жовті могли повести в рахунку, проте удари Кухаревича й Снурніцина не мали успіху. Північноірландці зі свого боку також намагалися шукати щастя біля чужих воріт, і часом у штрафному майданчику українців було гаряче. Найнебезпечнішим став удар Бансала-Макнолті на 42-й хвилині, але Трубін відбив м'яч і впорався з подальшим добиванням.

Друга 45-хвилинка спочатку не внесла істотних змін у гру, хіба що боротьба стала набагато жорсткішою. Однак ближче до середини тайму українці збільшили темп — і один зі стандартів приніс їм успіх. На 68-й хвилині Вантух подав кутовий, а Бабогло в падінні головою відкрив рахунок. Не минуло й двох хвилин, як синьо-жовті збільшили свою перевагу. Флангову передачу Стецькова використав Ісаєнко — 2:0. Та й на цьому підопічні Руслана Ротаня не зупинилися. На 74-й хвилині Кухаревич скористався помилкою оборони та голкіпера і з середньої дистанції вразив порожні ворота.

Ось так, на мажорній ноті, молодіжна збірна України завершила свій шлях у відбірному турнірі Євро-2021 (U-21).

Кваліфікаційний турнір Євро-2021 (U-21). Група 8

Україна — Північна Ірландія — 3:0 (0:0)

Голи: Бабогло (68), Ісаєнко (70), Кухаревич (74).

Україна: Трубін, Дубінчак (А.Кравчук, 78), Снурніцин, Бабогло, Якимець, Вантух, Бражко (Білошевський, 87), Ярмолюк (Михайленко, 90), Ісаєнко, Шевцов (Стецьков, 46), Кухаревич (Д.Кравчук, 87).

Північна Ірландія: Веббер, Амос, Браун, Тоал, Меррон, Бансал-Макнолті, Бойд-Мюнс, Маккалмонт, Х'юм, О'Ніл, Лейвері.

Попереджені: Бабогло (7), Бражко (41), Стецьков (53) — Тоал (31), Бойд-Мюнс (57), Меррон (80), Бансал-Макнолті (87), Маккалмонт (90).

17 листопада. Ковалівка. Стадіон «Колос».

07.06.2021 00:53

U-21: збірна Німеччини у фіналі Євро-2021 перемогла Португалію та стала чемпіоном континенту

Збірна Німеччини у вирішальному поєдинку молодіжної першості Європи зд...

29.12.2020 14:00

2020: підсумки року для молодіжної збірної України U-21

Молодіжній збірній України 2020 року довелося обмежитися лише осінніми...

29.11.2020 15:01

Богдан Мілованов: «Молодіжна збірна України в кожній грі викладалася на сто відсотків»