Андрій Шевченко: «Усі хлопці налаштовані на матч із командою Швейцарії по-бойовому, паніки немає»

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився своїми думками щодо завтрашнього матчу проти команди Швейцарії в заключному, шостому турі групового турніру Ліги націй УЄФА-2020/2021.

— Ми довикликали трьох футболістів із розташування молодіжної збірної України, — сказав Андрій Шевченко. — Зробили такий вибір тому, що знали, що ці гравці проходять збір і здали негативні тести на коронавірус.

Загалом що стосується атмосфери в команді, то вона цілком нормальна. Усі хлопці налаштовані по-бойовому, жодної паніки немає.

Щодо того, хто більше заслуговує залишитися в Лізі А на наступний сезон, то я вважаю, що обидві збірні, й Україна, і Швейцарія, гідні цього права.

Також зауважу, що ми поважаємо правила, які діють у країні нашого перебування. Тому, якщо представники місцевої влади призначать нові тести на коронавірус, ми пройдемо їх завтра.

Ми ще чекаємо на результати повторних тестів, зроблених сьогодні. Якщо в нас буде достатня кількість футболістів, щоб вийти на поле, то ми будемо грати. Побачимо, які результати тестів, які гравці в строю, і тоді вже будемо визначатися зі складом. Я знаю, що ми граємо проти сильної команди. Намагатимемося виставити максимально бойовий склад.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
24.08.2021 18:36

Андрій Шевченко нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого

Згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського від 23 серпн...

04.07.2021 01:03

Андрій Шевченко: «Збірна Англії зіграла дуже прагматично й скористалася нашими помилками»

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів прес-конференці...

Підписатися на новини