Перша ліга. Пристрасті у Млинові, ефектний гол «Чорноморця», хет-трик Батальського

Ось і дочекалися шанувальники футболу дербі за участю команд Рівного та Луцька, адже востаннє вони зустрічалися більш ніж 20 років тому.

Інтерес до цього протистояння підігрівало й те, що «Волинь» і «Верес» перебували в турнірній таблиці поруч, отже, як кажуть у таких випадках, на кону було шість очок. Дебют залишився за рівнянами: після розіграшу стандартного положення Ігор Солдат у боротьбі з капітаном гостей Сергієм Сімініним таки проштовхнув м’яч у сітку. 1:0. А на 37-й хвилині лучани залишилися в меншості після вилучення Артура Рябова. Однак і надалі суперництво точилося на зустрічних курсах, і віддати перевагу якійсь із команд було важко. Але на 64-й хвилині невдача знову спіткала Сімініна, який скинув м’яч під удар Роману Мірошнику, і рахунок став 2:0. Та волиняни й не думали складати зброю, вони додали обертів, і витримка зрадила вже Мірошнику, який зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Проте Євгену Протасову не вдалося реалізувати пенальті, на висоті був воротар господарів Богдан Когут. Здобувши важливу вікторію, «Верес» помінявся з «Волинню» місцями в турнірній таблиці.

Футболісти «Чорноморця», граючи в меншості, двічі вразили ворота «Металіста 1925», здобувши ефектну перемогу. Фото ФК «Чорноморець»

Не обійшлося без вилучення й у ще одному поєдинку, який був у центрі уваги. На 57-й хвилині побачив перед собою червону картку захисник «Чорноморця» Станіслав Микицей, і в «Металіста 1925» збільшилися шанси таки схилити шальки терезів на свій бік. Але, залишившись у більшості, харків’яни почали поспішати, помилятися в простих ситуаціях і не тільки не розіграли зайвого, а й примудрилися двічі пропустити. Спочатку влучним ударом головою змусив капітулювати воротаря гостей Максима Коваленка Владислав Бугай, а на 74-й хвилині під гострим кутом з льоту вразив ближню дев'ятку Артур Авагімян! Цей гол, без сумніву, претендуватиме на звання найкрасивішого в сезоні в першій лізі. Звитяга дозволила «Чорноморцю» закріпитися на першому місці, оскільки головний переслідувач, «Гірник-Спорт», несподівано вдома поступився «Поліссю».

І насамкінець відзначимо нападника «Оболоні» Олександра Батальського, який оформив хет-трик у поєдинку з «Авангардом» і тепер у бомбардирській гонці із шістьма забитими м’ячами поступається тільки Руслану Черненку з «Агробізнесу».