Новини з табору збірної України: команда отримала дозвіл на проведення передігрового тренування (оновлено)

Щойно надійшла інформація від місцевої влади Люцерна та організаторів матчу Ліги націй УЄФА, що національна команда України може готуватися до передматчевого тренування, яке, як і було заплановано раніше, розпочнеться сьогодні о 19.00 за київським часом.

При цьому гравці мають прибути на стадіон «Свісспорарена» уже перевдягненими у тренувальну форму й зі своїми бутсами в руках. Нагадаємо, що зазвичай футболісти готуються до офіційного тренування, перевдягаючись у роздягальні стадіону. Цього разу вони лише взують свої бутси перед газоном і розпочнуть розминку, а потім і передігрове заняття.

Перед цим відбудеться прес-конференція головного тренера національної команди Андрія Шевченка в режимі онлайн (початок — о 18.30).

У зв'язку з появою нових інфікованих гравців сьогодні ввечері або завтра вранці в таборі синьо-жовтих буде проведено додаткові ПЛР-тести, після отримання яких буде ухвалено остаточне рішення щодо проведення матчу.

Тим часом троє гравців, викликаних із молодіжної команди — Сергій Булеца, Олександр Назаренко та Георгій Судаков, — отримавши негативні результати своїх ранкових досліджень на наявність коронавірусу, уже вилетіли регулярним рейсом із Києва до Цюриха.

P.S. Щойно інформація оновилася. Збірна виїде на стадіон за годину до тренування й у роздягальні здасть ПЛР-тести, результати яких стануть визначальними для рішення щодо проведення матчу Ліги націй Швейцарія — Україна. Після цього хлопці таки перевдягнуться для тренування в роздягальні.

P.P.S. Ситуація з інфікованими гравцями постійно вносить у плани збірної корективи. Своїм останнім рішенням організатори перенесли ПЛР-тести футболістів та передматчеву зум-прес-конференцію головного тренера національної команди України до готелю, де розташувалися синьо-жовті (про час проведення прес-конференції буде повідомлено додатково).

Це означає, що гравці збірної України сьогодні так і не скористаються роздягальнею на стадіоні, а поїдуть після тренування приймати душ до готелю.

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.12.2020 19:40

Ліга націй-2020/2021: результати жеребкування фінальної стадії

Сьогодні у швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування фінальної части...

19.11.2020 19:00

Ліга націй: повний склад дивізіонів у циклі-2022/2023 визначиться в березні 2022 року

18 листопада відбулися останні за календарем поєдинки групової стадії...

19.11.2020 15:02

Ліга націй-2020/2021: формат і жеребкування фінальної стадії

У жовтні 2021 року пройде фінальна стадія другого в історії розіграшу...

19.11.2020 14:00

Ліга націй-2020/2021: таблиці групового турніру в усіх дивізіонах

До вашої уваги — таблиці групового етапу Ліги націй УЄФА-2020/20...

Підписатися на новини