Менеджер збірної України Олексій Таргонський: «Не було жодної необхідності в екстреній евакуації динамівців»

Історія з організацією чартеру для інфікованих гравців національної команди України вже набула детективного характеру через домислювання й спотворення інформації з боку одного з клубів, який делегував хлопців до збірної.

Для того, щоб уникнути здогадок та інсинуацій, варто просто послухати інформацію з перших вуст — від старшого менеджера  національної команди Олексія Таргонського:

«Одразу після того, як тест на COVID-19 виявився позитивним у п’яти представників збірної України, ми з’ясували процедуру, за якою збірники могли бути доставлені додому.

Фото УАФ

Для початку слід було дочекатися дозволу місцевої влади на те, щоб інфіковані особи залишили територію Німеччини. У день гри, 14 листопада, представник місцевої влади Лейпцига повідомив, що дозвіл отримано, і хлопці мають залишити країну до найближчого понеділка. Українська асоціація футболу одразу ж замовила літак «Ембраєр», який із дотриманням медичного протоколу був готовий перевезти збірників до Києва.

Фото УАФ

Паралельно з нами сконтактувався англійський «Вест Хем», який повідомив, що бере на себе організацію доставки свого гравця, Андрія Ярмоленка, безпосередньо до Лондона. Ярмоленко, до слова, вилетів до Лондона сьогодні в першій половині дня, як і представник «Шахтаря» Віктор Коваленко на чартері, організованому УАФ, до Києва. Разом із Віктором мали летіти й три динамівці — Віктор Циганков, Сергій Сидорчук та Вадим Комардін. Ми запланували виліт на ранок неділі, аби хлопці спокійно подивилися у своїх готельних номерах матч Німеччина — Україна, а не їхали в аеропорт пізньої ночі, як, власне, і сталося. Необхідності екстрено евакуювати динамівців у суботу вночі не було жодної».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
13.07.2021 14:00

Офіційно. Товариський матч Чехія — Україна відбудеться в Пльзені

Товариська зустріч між збірними Чехії та України, яка має відбутися 8...

05.07.2021 14:00

Євро-2020 — четвертий великий турнір в історії збірної України

На сьогодні в активі збірної України виступи на чотирьох фінальних тур...

04.07.2021 12:01

Андрій Ярмоленко: «Ми протрималися на турнірі довше, ніж такі команди, як Німеччина, Португалія...»

Капітан національної збірної України Андрій Ярмоленко поділився своїми...

Підписатися на новини