Новини з табору збірної України: ПЛР-тести, тренування та шлях до Люцерна

День розпочинається з ПЛР-тестів — такий перший пункт недільного розпорядку головної команди України. Усі члени делегації пройшли ранкове тестування, яке має підтвердити можливість участі кожного збірника в матчі зі Швейцарією.

У будь-якому разі команда у складі 21-го гравця сьогодні по обіді вилетить до Цюриха з переїздом до Люцерна й уже там дочекається результатів тестів. А до того, у першій половині дня, синьо-жовті провели тренування на полі спортивної академії землі Саксонія. Традиційно для післяматчевих занять команда була розділена на дві групи.

Фото Євгена Кравса

10 польових гравців, які вийшли вчора у стартовому складі, працювали з тренером із фізпідготовки Іваном Баштовим, який запропонував хлопцям аеробне навантаження для покращення кровообігу з подальшим виведенням молочної кислоти з м’язів.

Фото Євгена Кравса

Гра проти німців була динамічною й жорсткою й забрала у футболістів чимало сил. Відтак тренерський та медичний штаби команди працюють над тим, щоб відновити до наступного матчу, зокрема, Олександра Зінченка та Руслана Маліновського, які завершили поєдинок із больовими відчуттями (в Олександра — забій м’язу стегна, у Руслана — пубальгія).

Довикликати нових гравців до складу збірної Андрій Шевченко наразі не планує.

Фото Євгена Кравса

Тим часом група із семи футболістів, які або не брали вчора участі в матчі, або вийшли на заміну, провела інтенсивне тренування під керівництвом тренерського штабу, який має на меті вирівняти функціональне навантаження для всієї команди.

Після обіду синьо-жовті залишать готель Steinberger Grand Hotel, що впродовж трьох днів був резиденцією нашої збірної, і вирушать до аеропорту Лейпцига.

Фото Євгена Кравса

На 15.30 заплановано виліт чартеру до Цюриха з очікуваною тривалістю польоту в півтори години. Зі столиці одного німецькомовного кантону українці автобусом подолають 50 км до іншого адміністративного району, також німецькомовного, — Люцерну з однойменною столицею, де, власне, й оселяться у готелі Radisson Blu.

Саме там розпочнеться заключна частина збору з матчем проти Швейцарії, який підсумує виступ синьо-жовтих у цьогорічній Лізі націй.

Фото Євгена Кравса

Прес-конференція за участю головного тренера й гравця збірної України відбудеться завтра (початок — о 18.30 за київським часом). Як і зустріч із пресою в Німеччині, спілкування представників національної команди з мас-медіа буде відбуватися в режимі онлайн: тренер та гравець перебуватимуть у порожньому конференц-залі, а журналісти ставитимуть запитання через відеозв’язок.

О 19.00 розпочнеться офіційне тренування синьо-жовтих на стадіоні «Свісспорарена», перші 15 хвилин якого будуть відкритими для ЗМІ.

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини