Ліга націй. Збірна Іспанії не реалізувала два пенальті й зіграла внічию з командою Швейцарії

У другому поєдинку 5-го туру Ліги націй у нашій групі збірна Іспанії на виїзді зіграла внічию з командою Швейцарії.

Сьогодні в Базелі збірна Швейцарії в рамках Ліги націй приймала команду Іспанії. Перший тайм зустрічі залишився за швейцарцями. Ремо Фройлер відкрив рахунок на 26-й хвилині.

Збірна Іспанії володіла ініціативою протягом усього матчу й неодноразово мала можливість відігратися. Двічі Серхіо Рамос не зміг реалізувати пенальті, і лише на 89-й хвилині Херард Морено спромігся відновити рівновагу й встановити остаточний рахунок — 1:1.

Ліга націй-2020/2021. Група А4. 5 тур

Швейцарія — Іспанія — 1:1 (1:0)

Голи: Фройлер (26) — Морено (89).

На 57-й та 80-й хвилинах Рамос (Іспанія) не реалізував пенальті.

На 79-й хвилині вилучений Ельведі (Швейцарія).

Швейцарія: Зоммер, Родрігес, Аканжі, Фернандес, Фройлер, Цубер (Штеффен, 73), Шакірі (Соу, 73), Ельведі, Емболо (Мехмеді, 90+1), Джака, Сеферович (Омерагич, 84).

Іспанія: Сімон, Бускетс (Коке, 73), Меріно (Морено, 80), Ольмо (Каналес, 73), Оярсабаль (Траоре, 73), Рамос, Регілон, Роберто, Руїс (Мората, 56), П. Торрес, Ф. Торрес.

Німеччина — Україна — 3:1 (2:1)

Голи: Сане (23), Вернер (33, 64) — Яремчук (12).

26.03.2024 22:52

Ліга націй-2024/2025. Суперник збірної України переграв команду Олександра Петракова

Суперник збірної України у групі В1 розіграшу Ліги націй сезону-2024/2...

25.03.2024 22:00