U-21. Молодіжна збірна України в матчі відбору Євро-2021 на виїзді перемогла команду Мальти (відео)

У поточному турнірі підопічним Руслана Ротаня залишилося провести один домашній поєдинок — проти Північної Ірландії.

За два тури до фінішу відбірного турніру Євро-2021 (U-21) було відомо, що вище третього місця молодіжна збірна України піднятися вже не зможе. Проте її настрій на передостанній матч у відборі, проти Мальти, був дуже рішучим. Уже на початку гри, на 4-й хвилині, дебютант синьо-жовтих Микола Кухаревич відкрив рахунок. Це вплинуло на хід поєдинку в першому таймі, який пройшов у середньому темпі. Але й при цьому українці подвоїли свою перевагу. І знову відзначився Кухаревич, якому м'яч подарував П’юліс. Усе, чим запам'яталися господарі, — так це удар Бусуттіла в поперечину на 39-й хвилині.

Фото прес-служби УАФ

Здавалося, що в другому таймі довести справу до перемоги підопічним Руслана Ротаня буде нескладно. Однак у плани гостей втрутився м'яч, пропущений на 47-й хвилині. Помилкою спочатку Судакова, а потім Сироти скористався Елуні, який обіграв Трубіна в ближньому бою. 1:2.

Утім, надалі українці більше не дозволяли собі подібного в обороні, контролюючи хід гри. Щоправда, і в атаці в синьо-жовтих виходило не все. Інтрига трималася до 79-ї хвилини. Тоді Мілованов вчасно підставив ногу після прострілу Кравчука. 1:3. На 89-й хвилині збірна України мала шанс довести рахунок до розгромного, однак Ісаєнко не зміг переграти голкіпера мальтійців ударом із пенальті. І все ж четвертий м'яч влетів у ворота господарів. Уже в компенсований час воротар збірної Мальти вирішив вийти за межі штрафного і був за це покараний. Шевцов відібрав у нього м'яч і точним ударом із гострого кута поставив крапку в матчі. 1:4.

Кваліфікаційний турнір Євро-2021 (U-21). Група 8

13.11.2020

Мальта — Україна — 1:4 (0:2)

Голи: Елуні (47) — Кухаревич (4, 32), Мілованов (79), Шевцов (90+2).

На 89-й хвилині Ісаєнко не реалізував пенальті (воротар).

Мальта: Аль-Тумі, Замміт-Лоранделлі (Еллул, 88), П’юліс, Камільєрі, Грек, Зерафа (Гріма, 85), Аттард, Фрігг’єрі (Спітері, 85), Бусуттіл (Шиклуна, 85), Бірман, Елуні (Замміт, 85).

Україна: Трубін, Якімець, Бабогло, Сирота, Дубінчак, Бражко, Судаков (Кравчук, 72), Булеца (Ярмолюк, 86), Вантух (Шевцов, 86), Назаренко (Мілованов, 64), Кухаревич (Ісаєнко, 64).

Попереджений: Замміт-Лоранделлі (9).

Арбітр: Павел Рейзек (Чехія).

13 листопада. Та-Калі. Стадіон «Сентенері».

07.06.2021 00:53

U-21: збірна Німеччини у фіналі Євро-2021 перемогла Португалію та стала чемпіоном континенту

Збірна Німеччини у вирішальному поєдинку молодіжної першості Європи зд...

29.12.2020 14:00

2020: підсумки року для молодіжної збірної України U-21

Молодіжній збірній України 2020 року довелося обмежитися лише осінніми...

29.11.2020 15:01

Богдан Мілованов: «Молодіжна збірна України в кожній грі викладалася на сто відсотків»