Олександр Косенко: «Поєдинки з Угорщиною були цікавими й напруженими»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко підбив підсумки товариських матчів проти команди Угорщини.

Із 5-го по 8 листопада синьо-жовті провели збір в Ужгороді, після чого вирушили до угорського Дебрецена. Там українці здобули дві перемоги над місцевою командою — з рахунком 2:1 та 4:3. Після повернення збірної України додому офіційний сайт УАФ поспілкувався з її головним тренером Олександром Косенком.

— Ми уже повернулися з Угорщини, усі хлопці здорові. Результатами поєдинків я задоволений.

Чи зуміли угорці скласти гідну конкуренцію?

— Так, зуміли. В Угорщини хороша команда, вийшли корисні ігри. Суперники непогано нам протистояли, перемоги здобуті з різницею лише в один м’яч. Це свідчить про те, що поєдинки були напруженими й цікавими.

В обох матчах у стартовому складі виходили чотири польові гравці «Продексіму». На даний момент — це кістяк команди?

— Ми прийняли таке рішення. Безумовно, ця четвірка зараз демонструє злагоджену, видовищну гру, приносить результат. Тому хлопці і є лідерами, тому вони грають і виходять у старті. Усе закономірно.

— Чи вдалося вам переглянути всіх виконавців під час збору?

— По можливості всім дали пограти. Планували надати гравцям приблизно однакову кількість ігрового часу за два спаринги. Загалом воно так і вийшло. Можливо, хтось зіграв трохи більше, хтось — трохи менше. Що ми планували, те в підсумку й отримали.

На вашу думку, команда готова до офіційних матчів?

— Я вважаю, що готова. Зрозуміло, що ми поки думаємо над поєднанням четвірок. Якщо нічого не трапиться, то четвірка з «Продексіму» вже готова, зіграна. Щодо інших четвірок іще будемо думати.

Які подальші плани збірної України?

— Поки що немає остаточної інформації з приводу грудневих матчів у кваліфікації Євро-2022. Але я думаю, збір пройде в будь-якому випадку.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини