Перша ліга. «Волинь» максимально скористалася мировою «Вересу» та «Металіста 1925»

Інтерес до сьогоднішнього протистояння «Вересу» та «Металіста 1925» підігрівало те, що команди очолюють колишні партнери по донецькому «Шахтарю» — Юрій Вірт та Валерій Кривенцов відповідно.

Слід зазначити, що суперництво через карантинні обмеження проходило не в Млинові, де останнім часом приймає опонентів «Верес», а у Львові на стадіоні університету фізичної культури. У номінальних господарів через травму був відсутній один із ключових гравців — Михайло Сергійчук, а в гостей з тієї самої причини — півзахисник Ярослав Ямполь. І хоч у підсумку все закінчилося підписанням мирної угоди, можна погодитися з Юрієм Віртом, який після фінального свистка сказав, що ближчими до звитяги були його підопічні. Досить сказати, що в першому таймі союзником слобожан двічі ставала поперечина й одного разу — стійка. За схожим сценарієм події розгорталися й після перерви. Рівняни продовжували диктувати умови й промахуватися з вигідних позицій. Тож за втрату важливих очок вони можуть нарікати тільки на себе.

Цією нічиєю максимально скористалися футболісти «Волині», які сьогодні реабілітувалися за неочікувану домашню поразку від «Авангарду» в попередньому турі. У Горішніх Плавнях підопічні Василя Сачка фактично зняли з порядку денного питання про переможця в протистоянні з «Гірником-Спортом» уже в дебюті завдяки дублю Джемаля Кизилатеша. Після перерви господарі провели кілька замін, зуміли додати обертів, але не награли навіть на гол престижу. 0:3. Ця звитяга дозволила лучанам упритул наблизитися до першої трійки.

Ніхто не хотів поступатися й у поєдинку в Одесі, де з’ясовували стосунки команди, що не приховують свого бажання підвищитися в класі, — «Чорноморець» і «Агробізнес». Незважаючи на всі зусилля суперників схилити шальки терезів на свій бік, здавалося, що все закінчиться нульовою нічиєю. Але в компенсований до другого тайму час Руслан Черненко реалізував пенальті, призначений за грубу гру воротаря господарів Романа Підківки у своєму штрафному майданчику. 0:1. Подоляни здобули такі бажані три очки.

Завершував сьогоднішню програму поєдинок у Києві, де «Оболонь» завдяки влучним пострілам Івана Матяжа та Ігоря Мединського здолала опір «Альянсу» й істотно поліпшила своє турнірне становище.

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...

24.03.2024 17:00

Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі &la...