Прем’єр-ліга. «Львів» здобув першу перемогу в сезоні, завдавши поразки «Ворсклі»

Найбільш резонансний поєдинок недільної програми 8-го туру УПЛ відбувся у Львові. Господарі проводили перший матч після відставки головного тренера Георгія Цецадзе, якого замінив Віталій Шумський, що працював із молодіжним складом.

«Ворскла», яка йшла в чемпіонаті другою й до того ж вибила «Львів» із Кубку України, більше володіла м’ячем. Однак у середині першого тайму господарям вдалася результативна атака, коли Нич, отримавши м’яч поблизу штрафного майданчика полтавців, прорвася до воріт Різника та переграв голкіпера. 1:0.

На початку другого тайму арбітр Пасхал двічі скористався допомогою системи VAR, переглядаючи відеоповтори на предмет можливого вилучення гравця «Ворскли» Щербака та призначення 11-метрового у ворота «Львова». Підозри не підтвердилися, але вже в компенсований час пенальті на користь гостей все ж був призначений після того, як м’яч влучив у руку Міхобі. Виконував його Кане, але 21-річний кіпер «містян» Орест Костик, який проводив лише четвертий матч у Прем’єр-лізі, парирував удар. Львів’яни вперше в сезоні перемогли та піднялися з останньої сходинки. Водночас «Ворскла» зазнала першої поразки та не скористалася шансом обійти в таблиці «Шахтар».

В інших поєдинках дебютанти Прем’єр-ліги «Минай» і «Рух» розписали безгольову нічию, а «Інгулець», який також проводить перший сезон в еліті й який приймав «Зорю» в Запоріжжі згідно з угодою між клубами, теж записав на свій рахунок нічию, але результативну — 1:1. Янаков, орендований «Інгульцем» саме в «Зорі», забив клубу, якому він належить, зі штрафного, а Юрченко відзначився з пенальті.

Гол: Нич (27).

На 90+8-й хвилині Кане («В») не реалізував пенальті.

«Інгулець» — «Зоря» — 1:1 (0:0)

Голи: Янаков (64) — Юрченко (75, з пенальті).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024