Перша ліга. Підкорювати вершини «Оболонь» відтепер збирається з Павлом Яковенком

Включення деяких населених пунктів із 19 жовтня до червоної карантинної зони, яка забороняє проведення спортивних заходів, змусило організаторів першолігового чемпіонату України внести зміни до календаря.

Зокрема, «Агробізнес» мав приймати «Оболонь», але завітав до Києва, натомість у другому колі «пивовари» здійснять візит до Волочиська. До речі, після попереднього невдалого календарного матчу з «Миколаєвом» клубному керівництву «Оболоні» увірвався терпець, і воно відправило у відставку головного тренера Валерія Іващенка. Утім, вакантною посада керманича залишалася лише кілька днів: після нетривалих перемовин столичну команду очолив Павло Яковенко, який свого часу запам’ятався успішною роботою з молодіжною збірною України. Допомагатиме йому ще один відомий у минулому футболіст — Геннадій Литовченко, який потім також добре проявив себе на тренерській ниві.

Слід зазначити, що, незважаючи на невдалий старт, завдання на сезон у «пивоварів» не змінилося — це здобуття путівки до елітного дивізіону. Налаштовані підвищитися в класі й футболісти «Агробізнесу», отже, сьогодні на «Оболонь-Арені» можна було очікувати гострого суперництва. Господарі вийшли вперед уже на 5-й хвилині після удару Юрія Бровченка. Подолянам вдалося перехопити ініціативу лише наприкінці поєдинку, одного разу союзником киян навіть стала поперечина. Проте для того, аби врятуватися від поразки, цього виявилося недостатньо, і Павло Яковенко відзначив своє повернення у великий футбол важливою перемогою.

Центральний матч туру відбувся в Миколаєві, де «містяни» приймали сусіда по турнірній таблиці — «Верес». Господарі гостріше атакували, але на висоті був воротар рівнян Богдан Когут, який діяв надійно й тричі рятував свою команду від неприємностей. Тож, незважаючи на зусилля суперників, рахунок відкрито не було.

А от лідер, «Чорноморець», знову відзначився результативними діями, хоч футболісти «ВПК-Агро» й чинили впертий опір. На 35-й хвилині одесит Віктор Лиховидько вивів свою команду вперед, а наприкінці поєдинку Артур Авагімян реалізував пенальті, змусивши господарів змиритися з поразкою — 0:2.

Після тривалої перерви футболісти «Полісся» знову приймали суперників у Житомирі, відзначивши своє повернення додому впевненою звитягою над «Кременем». Фото ФК «Полісся»

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...

24.03.2024 17:00

Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі &la...