Товариський матч з Україною стане для збірної Польщі передювілейним у Хожуві
Як відомо, 11 листопада в Хожуві на Сілезькому стадіоні збірна України проведе товариський поєдинок проти Польщі (початок — о 21.45 за київським часом).
Цікаво, що для цього міста це буде передювілейний, 59-й, матч за участі польської національної команди. 24 рази в Хожуві господарі перемагали, 18 разів грали внічию й 16 разів зазнавали поразки. Різниця забитих й пропущених мячів — 93:61. Є на цій арені й частка історії збірної України, яка провела тут матч проти Польщі у 2001 році (1:1).
Вік-енд для легіонерів збірної України: дебютний асист Яремчука у Франції та голи Ваната й Циганкова в Іспанії
Минулого ігрового вік-енду у складах своїх клубів на поле виходило вос...
Вік-енд для легіонерів збірної України: травма Зінченка, дебют Яремчука й гольова передача Ваната у грі проти «Барселони»
Минулого ігрового вік-енду у складах своїх клубів на поле виходило дев...
Ліга націй-2026/2027: визначився календар матчів збірної України
Визначився календар матчів збірної України у групі B2 Ліги націй-...
Ліга націй-2026/2027. Сергій Ребров: «Вважаю, що група рівна, треба готуватися й грати»
Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував резул...