Друга ліга. «Поділля» в гостях перемогло «Ниву» та очолило таблицю групи «А»

Через сильну зливу початок центрального матчу у групі «А» в Демидові, де «Діназ» приймав «Карпати» з Галича, було перенесено на годину.

Коли ж стартовий свисток арбітра таки пролунав, то суперники, незважаючи на складні погодні умови, продемонстрували добру підготовку. Основні події розгорнулися в другому таймі — до перерви команди обмінялися забитими м’ячами. Після того, як господарі в особі Олексія Бриженка й Вадима Бовтрука довели рахунок до 3:1, здавалося, перемога в них уже в кишені. Проте гості дотримувалися іншої точки зору. На 82-й хвилині Олег Матушевський зменшив відставання до мінімуму, й у прикарпатців було ще три нагоди врятуватися від поразки, але на висоті був воротар «Діназу» Олексій Крупниченко.

Ніяк не вдається відсвяткувати домашню вікторію «Буковині». Складалося враження, що в поєдинку із «Черніговом» господарі нарешті досягнуть свого, адже гості після спалаху в команді коронавірусу приїхали не в бойовому складі: досить сказати, що ворота довелося захищати півзахисникові Анатолію Романченку. Тож буковинці повинні нарікати лише на себе, що втратили дорогоцінні очки, адже якби тільки їхній нападник Василь Палагнюк реалізував усі гольові моменти, то зробив би вагому заявку на здобуття звання кращого бомбардира. Зрештою, слід віддати належне й чернігівцям, які продемонстрували вперту вдачу і, залишившись у меншості, зуміли згуртуватися й зрівняти рахунок. 2:2.

А очолило турнірну таблицю у групі «А» «Поділля», яке завдяки дублю Фаді Салбака вирвало перемогу в сусідів із Вінниці — 2:1. Особливо ефектним був другий гол легіонера, який він забив ударом через себе.

У групі «Б» свій дебют у «Кривбасі» забитим м’ячем відзначив Олександр Мішуренко, який починав сезон в «Інгульці», але залишив команду з Петрового за сімейними обставинами. Та все ж найдраматичніше події розгорталися в поєдинку між «Таврією Сімферополь» та «Черкащиною», які розташувалися в чільній групі. У другому таймі гості перехопили ініціативу, вирівняли становище й ще тричі створювали небезпечні ситуації у штрафному майданчику господарів. Але на шостій компенсованій хвилині у ворота «Черкащини» було призначено пенальті, який реалізував Вадим Гриппа. 2:1.

«Звичайно, прикро програвати такі матчі, — сказав головний тренер гостей Анатолій Безсмертний у коментарі офіційному сайту УАФ. — Щодо бажання й самовіддачі претензій до підопічних я не маю, що ж до реалізації гольових моментів, то хлопцям ще бракує виконавської майстерності».

Дебютанти другої ліги, футболісти черкаського «Дніпра», у Миколаєві відсвяткували першу вікторію на професіональному рівні. Фото ФК «Миколаїв»