Прем’єр-ліга. «Динамо» перемогло «Рух» та одноосібно очолює таблицю, «Колос» врятувався в компенсований час

Після перерви, викликаної поєдинками збірних, поновився чемпіонат України серед команд Премєр-ліги.

Для «Динамо» та «Шахтаря» матчі з «Рухом» і «Львовом» відповідно стали водночас останньою перевіркою сил перед стартом у груповому турнірі Ліги чемпіонів. Наступного тижня на киян очікує домашня гра з «Ювентусом», а на гірників — виїзне протистояння з «Реалом».

Біло-сині вперше зустрічалися з «Рухом» і зуміли здобути три очки на виїзді. Рахунок 2:0 на користь гостей було встановлено лише в компенсований час, тож перемогу «Динамо» не можна назвати легкою. До складу киян повернулися Попов, Буяльський та Супряга, які відновилися після пошкоджень. Перший м’яч забив Де Пена після майстерної передачі Циганкова, а Родрігесу асистував Кендзьора. Кілька нагод відзначитися не використав Супряга.

У складі «Динамо» участь у поєдинку взяли гравці, які отримували виклик на жовтневий збір національної команди України: Бущан, Миколенко (замінений на 70-й хвилині), Караваєв, Забарний, Сидорчук, Циганков (гольовий пас), Буяльський (замінений на 85-й хвилині), Шапаренко, Шепелєв (вийшов на заміну на 85-й хвилині), Супряга (замінений на 70-й хвилині).

«Шахтар» у «Львова» виграв більш переконливо — навіть попри те, що склад гірників був далеким від оптимального (велика група футболістів помаранчево-чорних досі перебуває на ізоляції після позитивних тестів на коронавірус). Уже в першу 20-хвилинку у воротах львів’ян опинилися чотири сухі м’ячі, і гру було зроблено. Негативним наслідком матчу для донеччан стала чергова кадрова втрата. Віктор Коваленко, який встиг оформити дубль, у середині першого тайму через травму попросив заміну.

У складі «Шахтаря» на поле виходили гравці, що викликалися на останній збір національної команди України: Бондар, Болбат (вийшов на заміну на 58-й хвилині), Марлос, Коваленко (два голи, гольовий пас, замінений на 24-й хвилині).

Фото shakhtar.com

Ще один представник України в основній сітці єврокубків сезону-2020/2021 не зумів сьогодні здобути перемогу. «Зоря», яка наступного четверга проведе поєдинок Ліги Європи проти «Лестера», зіграла внічию з «Колосом», що також претендував на участь у груповій стадії євротурніру, але не подолав кваліфікацію.

Господарі повели в рахунку наприкінці першого тайму, коли контратаку влучним ударом завершив Кочергін. У компенсований час Юрченко зіграв рукою у своєму штрафному, і Селезньов із пенальті відновив рівновагу, забивши свій перший м'яч після повернення до України. Голкіпер «Зорі» Шевченко, який брав участь в останньому зборі національної команди України, відіграв повний матч.

Ще в одному поєдинку суботи «Маріуполь» на виїзді обіграв «Минай». У цьому матчі в компенсований до другого тайму час також було призначено 11-метровий. Реалізував його Бондаренко.

6 тур

17.10.2020

«Минай» — «Маріуполь» — 0:1 (0:0)

Гол: Бондаренко (90+2, з пенальті).

«Шахтар» — «Львів» — 5:1 (4:1)

Голи: Коваленко (4, 18), Маркос Антоніо (10), Дентиньо (16), Соломон (50) — Шина (25).

«Рух» — «Динамо» — 0:2 (0:1)

Голи: Де Пена (30), Родрігес (90+1).

«Зоря» — «Колос» — 1:1 (1:0)

Голи: Кочергін (44) — Селезньов (90+3, з пенальті).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32