Команди ВІТІ, Повітряних сил ЗСУ, поліції та журналістів розіграли ювілейний Кубок Захисника

Із нагоди Дня захисника України на стадіоні ВІТІ ім. Героїв Крут відбувся п’ятий благодійний турнір із міні-футболу «Кубок Захисника».

Основною метою благодійного турніру стала реалізація соціальних ініціатив, спрямованих на реабілітацію військовослужбовців, які захищають цілісність України в зоні бойових дій на сході нашої держави.

Футбольний турнір організували: Українська асоціація футболу, УПЛ, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут, Міністерство внутрішніх справ України та ІА «Центр новин».

У п'ятому благодійному турнірі «Кубок Захисника» взяли участь команди Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут, Повітряних сил ЗСУ, журналістів України та Департаменту патрульної поліції НПУ.

Фото Галини Витак

На турнірі були присутні почесні гості: заступник міністра МВС України Антон Геращенко, перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко, радник президента УАФ Валентин Латипов, заступник начальника ВІТІ ім. Героїв Крут Віталій Тарасов, начальник відділу молоді і спорту Печерської РДА Оксана Кудрявцева та шеф-редактор ІА «Центр новин», президент збірної журналістів України Ольга Витак.

Турнір відбувався із дотриманням медичного протоколу та санітарно-протиепідемічних норм.

Із вітальним словом до учасників змагань звернувся полковник Віталій Тарасов. Він висловив подяку організаторам та командам за допомогу й участь в турнірі. «Вітаю учасників змагань! Цього року в нас дуже сильні команди. Нехай турнір пройде без травм, а виграє найсильніший!» — відзначив Тарасов.

Анатолій Дем’яненко передав вітання від керівництва УАФ та УПЛ: «Ми підтримуємо такі турніри. Дякуємо, що кожного року збираєтеся тут у гостинному ВІТІ. Вірю, що Кубок Захисника знайде найсильнішого, а команди отримають задоволення від гри».

За результатами жеребкування в першому матчі між собою зійшлися команди Повітряних сил ЗСУ та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут. Гра закінчилася з рахунком 5:1 на користь курсантів ВІТІ.

У другому поєдинку змагалися збірна журналістів України й команда Департаменту патрульної поліції НПУ. У запеклій боротьбі  перемогли акули пера — 3:1.

Перед фіналом відбувся матч за третє місце. У підсумку його посіли представники Департаменту патрульної поліції НПУ. Усе вирішила серія пенальті — 3:2.

У вирішальному поєдинку за Кубок Захисника зійшлися команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут та збірна журналістів України. Представники ЗМІ відкрили рахунок у матчі й зуміли втримати ворота сухими до закінчення гри. Таким чином, збірна журналістів стала володарем Кубка Захисника-2020.

Перед церемонією нагородження кращих гравців до команд звернувся Антон Геращенко.

«Вітаю учасників турніру із сьогоднішнім святом футболу. Дякую Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут за гостинність, організаторам турніру — за те, що кожного року об'єднуєте між собою такі сильні команди. Я в дитинстві грав у футбол (був воротарем) і розумію вашу жагу до перемоги. Але переможець сьогодні один, із чим і вітаю збірну журналістів. Також вітаю інші команди з почесними відзнаками. Ми завжди будемо підтримувати такі турніри для наших захисників. Дякую вам за участь у них», — сказав Антон Геращенко.

Крім того, Антон Геращенко від МВС передав команді ВІТІ спортивні подарунки для того, щоб курсанти займалися футболом на професійному рівні.

Також індивідуальні нагороди отримали кращі гравці змагань:

кращий гравець — Анна Давиденко (Департамент патрульної поліції НПУ);

кращий воротар — Віктор Медвідь (збірна журналістів України);

кращий захисник — Павло Тимофеєв (Повітряні сили ЗСУ);

кращий бомбардир — Денис Чухранов (ВІТІ ім. Героїв Крут).

Переможцем п'ятого благодійного турніру «Кубок Захисника-2020» стала збірна журналістів України.

Довідка

Кубок Захисника — щорічний турнір, який об’єднав між собою військових, учасників АТО, політиків та журналістів для допомоги дітям-переселенцям зі Сходу України.

22 жовтня 2016 року на стадіоні «Локомотив» відбувся перший благодійний футбольний турнір «Кубок Захисника». У фіналі в серії пенальті збірна журналістів поступилася «Полку «Дніпро-1».

24 червня 2017 року відбувся Суперкубок Захисника між переможцем Кубку Ліги АТО, ФК «Зеніт» (Золотоноша), та переможцем Кубку Захисника-2016, «Полком «Дніпро-1» (Дніпро). Трофей виборола команда із Золотоноші.

20 жовтня 2017 року відбувся другий футбольний турнір «Кубок Захисника». У ньому взяли участь шість команд. У фіналі з мінімальним рахунком команда Повітряних сил ЗСУ перемогла ФК «Президентський полк».

7 грудня 2018 року відбувся третій футбольний турнір «Кубок Захисника». У ньому взяли участь чотири команди. У фіналі збірна журналістів перемогла команду Департаменту патрульної поліції НПУ.

6 грудня 2019 року відбувся четвертий футбольний турнір «Кубок Захисника». У ньому взяли участь команди Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут, Національної гвардії України, журналістів України та Департаменту патрульної поліції НПУ. Володарем Кубка Захисника-2019 стала команда Національної гвардії України.

10.04.2024 20:00