Перша ліга. «Верес» перемагає завдяки дублю Гегедоша, «Волинь» і «Металіст 1925» грають на користь конкурентів

Після розгромної поразки в попередньому турі в Миколаєві футболісти «Гірника-Спорту» вдома довели, що мають характер, і сьогодні дали бій «Агробізнесу», який не приховує, що налаштований підвищитися в класі.

Небезпечніше атакували господарі, одного разу союзником подолян навіть стала поперечина, але нулі на новому сучасному табло, встановленому позавчора на стадіоні в Горішніх Плавнях, збереглися до фінального свистка.

А от учасники протистояння у Млинові, де змушений приймати суперників «Верес», потішили результативністю. Героєм поєдинку сміливо можна назвати новачка рівненської команди Роберта Гегедоша, який оформив дубль. Спочатку він відкрив рахунок, поціливши у ближній кут зі штрафного, а наприкінці матчу закріпив перемогу «Вересу», технічно перекинувши м’яч через воротаря гостей, що кинувся назустріч. 3:1.

«Ми самі собі ускладнили життя, не реалізувавши в першому таймі кілька гольових моментів, — сказав головний тренер «Вересу» Юрій Вірт у коментарі офіційному сайту УАФ. — Слід віддати належне футболістам «Ниви», які показали себе непоступливими суперниками. І добре, що коли відразу після перерви Сергій Кисленко вирівняв становище, то вже невдовзі наш Сергій Петько знову вивів «Верес» уперед. Ось чому, привітавши підопічних із перемогою, я відразу ж акцентував увагу на тому, що ще треба багато працювати над завершенням атак».

Усе ж, центральний поєдинок туру відбувся в Луцьку, де стосунки з’ясовували «Волинь» і «Металіст 1925», які націлилися цього сезону зійти на п’єдестал пошани. На жаль, суперникам бракувало останнього гострого пасу та влучності під час пострілів із далекої відстані, і тому воротарям практично не доводилося демонструвати свою майстерність. Було зафіксовано нульову нічию, яка більше влаштувала конкурентів волинян і слобожан.

На в’язкому газоні івано-франківського стадіону футболісти «ВПК-Агро» вирвали перемогу в місцевого «Прикарпаття». Фото ФК Прикарпаття»

За честь гостей вдалося постояти футболістам «ВПК-Агро», які приїхали на поєдинок до Івано-Франківська без свого головного тренера Сергія Соловйова, що перебуває на лікарняному. За його відсутності діями команди з Магдалинівки керував директор ФК Володимир Книш, якому тренерського досвіду було не позичати, адже свого часу він очолював стрийську «Скалу» та «Нафтовик-Укрнафту» з Охтирки. Йому вдалося налаштувати підопічних на важку боротьбу на в’язкому газоні. Здавалося, суперникам не уникнути підписання мирної угоди, але Владислав Горбаченко, що вийшов на заміну, після подачі кутового забив гол, який приніс таку бажану перемогу «ВПК-Агро».

Міг скористатися втратою очок «Металіста 1925» та «Гірника- Спорту» й відірватися від переслідувачів «Чорноморець», коли б узяв гору над «Кременем». Цей шанс підопічні Сергія Ковальця використали. У середині першого тайму універсал гостей Сергій Білоус вивів «Кремінь» уперед. Проте на 60-й хвилині Артем Ковбаса зрівняв рахунок, а в компенсований час одесит Владислав Бугай влучно пробив головою. 2:1.

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...

24.03.2024 17:00

Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі &la...