Чемпіонат України серед команд U-21: максимум очок для «Динамо» та «Шахтаря»

16 жовтня після паузи поновлюється молодіжний чемпіонат України U-21.

Лише п'ять команд набрали більше 50% очок. Жодної втрати не зазнали «Динамо» та «Шахтар» (кияни навіть досі не пропускали голів), трохи відстає «Олександрія», яка вже двічі потрапляла до трійки кращих команд молодіжного чемпіонату України (третє місце в сезоні-2017/2018, друге — в сезоні-2018/2019).

За ними йдуть «Маріуполь» та «Ворскла». Щоправда, полтавці ще не зіграли свій відкладений матч 1-го туру з «Рухом». У разі поразки в ньому «Ворскла» не зможе похвалитися тим, що теж набрала більше 50% очок. Натомість у разі перемоги цим зможе похизуватися «Рух».

До речі, ще два клуби-дебютанти УПЛ — «Минай» та «Інгулець» — свої відкладені поєдинки молодіжних команд провели під час жовтневої перерви в чемпіонаті України U-21. Результати невтішні: «Інгулець» був розтрощений футболістами «Дніпра-1» (0:5), а «Минай» потрапив під гарячу руку «Львову» (0:6), який, таким чином, здобув першу перемогу цього сезону.

Але новачки молодіжної першості хоча б по одній перемозі все ж таки здобули, а от «Олімпік», який після півторарічної паузи повернувся до чемпіонату України U-21, програв усі п’ять матчів.