«Відкриті уроки футболу» відбулися в Южному на Одещині

Діти 6—9 років із чотирьох шкіл м. Южного Одеської області залюбки зустріли на чудовому стадіоні місцевої Авторської школи М. П. Гузика фестиваль «Відкриті уроки футболу», що проходив в адаптованому форматі, із дотриманням протиепідемічних норм і карантинних обмежень, за підтримки Європейського Союзу.

Школярів привітали секретар Южненської міської ради Ігор Чугунников, начальник управління освіти, культури, спорту і молодіжної політики Южненської міської ради Надія Конопацька, директорка Авторської школи М. П. Гузика Надія Гузик, національний координатор проєкту від Української асоціації футболу Євгеній Столітенко, представниця Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Владислава Ганчева, представники Одеської обласної асоціації футболу — голова комітету дитячо-юнацького футболу, володар Кубка УЄФА Олексій Гай та голова науково-методичного комітету Сергій Галюза.

Фото прес-служби УАФ

Бурхливими оплесками діти зустріли виступи дитячого хореографічного колективу «Сузір’я» (керівник — Інна Шарова), школи чирлідингу «Імпульс» (керівник — Ольга Бардук), а також дворазової переможниці Кубку світу, члена молодіжної збірної України з кікбоксингу WAKO Юлії Шульженок та її тренера — багаторазової переможниці Кубків світу та Європи, члена національної збірної з кікбоксингу WAKO Катерини Гладкої.

Вони ж провели й руханку для учасників фестивалю під супровід «живого» саксофону у виконанні Віталія Бевзи.

Фото прес-служби УАФ

Після руханки на дітей чекали цікаві футбольні майданчики: «Футбол-техніка»; «Поліція»; «Смуга перешкод»; «Психолог»; «Веселі ігри»; «Здоровий спосіб життя».

Фото прес-служби УАФ

Після завершення першого дня фестивалю діти й волонтери отримали дипломи учасників, а також екіпіровку та інвентар від Української асоціації футболу. До вручення також долучилися переможці Кубку України з баскетболу, випускники Авторської школи М. П. Гузика Кирило Марченко та Вадим Козак. Не забули організатори й про солодкі подарунки дітям і смачні футбольні медалі-пряники від власника хлібзаводу «Пан Батон» Арсена Ілюхіна.

УАФ висловлює щиру подяку за організацію одного з кращих фестивалів цього сезону всім місцевим волонтерам проєкту, зокрема їхній лідерці Світлані Вишні — переможниці минулорічного національного конкурсу на кращий урок футболу та кращий інноваційний урок фізичної культури, що проводять УАФ та Міністерство освіти і науки України.

Фото прес-служби УАФ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
28.12.2020 15:05

Новорічні подарунки дітям інклюзивно-ресурсного центру

Українська асоціація футболу долучилася до новорічного свята, яке було...

01.12.2020 17:03

«Відкриті уроки футболу»: представники України та Молдови обмінялися досвідом

У вівторок, 1 грудня під час міжнародної конференції відбувс...

16.10.2020 12:15

У Білозерці стартував фестиваль «Відкриті уроки футболу»

Естафету фестивалів «Відкриті уроки футболу», які проводят...

07.10.2020 09:10

Сєверодонецьк та Попасна долучилися до «Відкритих уроків футболу»

«Відкриті уроки футболу» в адаптованому форматі завіт...

Підписатися на новини