Друга ліга. «Ужгород» зазнав першої невдачі, а «Метал», відкривши лік пропущеним м'ячам, усе ж переміг

Хмельницьке «Поділля» перервало переможну серію лідера групи «А» — «Ужгорода». У господарів із найкращого боку себе зарекомендував новачок — легіонер Фаді Салбак, який народився в Ізраїлі, але має канадське громадянство. Він відкрив рахунок уже в дебюті, після багатоходової комбінації в падінні проштовхнувши м’яч у ворота. 1:0.

Утім, це не вибило закарпатців із колії, і на 22-й хвилині екс-гравець збірної України Адріан Пуканич потужним ударом вирівняв становище. На початку другого тайму невгамовний Салбак знову вміло зіграв на випередження й вивів свою команду вперед. 2:1. А після того, як ужгородці залишилися вдев’ятьох, подоляни без зусиль довели гру до переможного завершення.

А в центральному матчі туру у групі «Б» харківський «Метал» приймав «Таврію Сімферополь». На 15-й хвилині капітан слобожан Руслан Фомін міг відкрити рахунок, але не реалізував пенальті. Схилили шальки терезів на свій бік господарі лише після перерви. На 59-й хвилині Володимир Танчик змусив капітулювати воротаря гостей ударом низом. Невдовзі Андрій Фаюк після розіграшу стандартного становища з близької відстані підкоригував політ м’яча до сітки. 1:1. Та на 73-й хвилині досвідчений захисник «Металу» Віталій Федорів ефектним ударом через себе приніс своїй команді таку бажану звитягу.

«Гра виявилася багатою на емоції, не бракувало й жорсткої боротьби, бо ніхто не хотів поступатися, — сказав головний тренер «Металу» Олександр Кучер у коментарі офіційному сайту УАФ. — Ми володіли інформацією про вміння гостей пресингувати, про їхні домашні заготовки під час розіграшу стандартних положень. Ось чому важливо було виходити з-під опіки й змушувати «Таврію Сімферополь» більше думати про оборону. Також тішить те, що, пропустивши вперше в сезоні, мої підопічні проявили характер, додали обертів і вирвали таку бажану перемогу».

Капітан «Металу» Руслан Фомін у поєдинку з «Таврією Сімферополь» був одним із найпомітніших на полі, хоч і не реалізував пенальті. Фото ФК «Метал»

«Саме в таких протистояннях, як із «Металом», переконуєшся, чого насправді варті твої підопічні, — зазначив головний тренер «Таврії Сімферополь» Сергій Шевченко в коментарі офіційному сайту УАФ. — Ми поступилися за грою, хоча якби реалізували всі створені в першому таймі гольові моменти, то все могло б закінчитися інакше. Загалом «Таврія Сімферополь» зіграла тактично грамотно, я довірив місце на полі тим виконавцям, які могли нівелювати сильні якості їхніх візаві з «Металу». Але все ж клас суперника виявився вищим».