До уваги ЗМІ! Графік медіазаходів перед матчем Ліги націй УЄФА Україна — Іспанія

13 жовтня на НСК «Олімпійський» у Києві відбудеться матч четвертого туру Ліги націй УЄФА між національними збірними України та Іспанії (початок — о 21.45).

Напередодні, 12 жовтня, відбудуться медіазаходи за участю головних тренерів та гравців команд-учасниць.

Видача акредитацій здійснюватиметься на вході «Західний 5» починаючи з 11.30. Увага: відвідати медіазаходи за участю обох команд зможуть лише акредитовані на матч ЗМІ!

О 12.00 розпочнеться тренування «Фурії Рохи», яке буде відкритим для преси протягом перших 15-ти хвилин. О 13.30 у конференц-залі «Олімпійського» розпочнеться прес-конференція наставника іспанської збірної Луїса Енріке та одного з гравців команди.

Видача акредитацій здійснюватиметься на вході «Західний 5» починаючи із 17.00.

О 17.30 представники ЗМІ матимуть можливість поставити запитання головному тренеру збірної України Андрію Шевченку та одному з гравців команди на передматчевій прес-конференції синьо-жовтих.

О 18.00 розпочнеться тренування української команди, перші 15 хвилин якого будуть відкритими для преси.

Журналісти зможуть спостерігати за тренувальними сесіями команд із центральних секторів стадіону, дотримуючись дистанції у 1,5 м один від одного (вихід на трибуни — через коридор ліворуч від головної рецепції).

Нагадаємо, що акредитація на матч Ліги націй Україна — Іспанія тривала до 8 жовтня. Заявники отримають лист із підтвердженням або повідомленням про відмову в акредитації.

Також повідомляємо, що на час дії на території України карантинних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, введено кількісні обмеження щодо присутності представників ЗМІ на матчі.

Вхід та перебування представників ЗМІ на території стадіону будуть дозволені лише за наявності засобів індивідуального захисту. Закликаємо вас бути уважними, дотримуватися встановлених правил і рекомендацій та піклуватися про свою особисту безпеку та безпеку оточуючих.

У день матчу, 13 жовтня, вхід на територію стадіону представників акредитованих ЗМІ та видача акредитацій і фотобібів здійснюватиметься на вході «Західний 5» починаючи з 19.45.

Звертаємо увагу фотокореспондентів, які отримають акредитації на гру: вихід на центральні сектори для проведення фотографування команд перед початком матчу — через південно-західний тунель і 79-й сектор. Після цього необхідно буде спуститися за ворота для здійснення подальшої фотозйомки.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини