Ліга націй. Україна — Німеччина: усе найцікавіше в день матчу

Сьогодні в Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться поєдинок третього туру групового етапу Ліги націй-2020/2021 Україна — Німеччина (початок — о 21.45).

Фото УАФ

Стартовий склад збірної України: 1. Георгій Бущан, 2. Едуард Соболь, 4. Ілля Забарний, 16. Віталій Миколенко, 21. Олександр Караваєв, 5. Сергій Сидорчук, 8. Руслан Маліновський, 15. Віктор Циганков, 20. Віктор Коваленко, 7. Андрій Ярмоленко (к), 9. Роман Яремчук.

Запасні: 3. Ігор Пластун, 6. Євген Чеберко, 10. Микола Шапаренко, 11. Марлос, 12. Микита Шевченко, 13. Юхим Конопля, 14. Ігор Харатін, 17. Володимир Шепелєв, 18. Богдан Михайліченко, 19. Євген Макаренко, 22. Олександр Зубков, 23. Дмитро Різник.

Додамо, що з тих футболістів, які зараз перебувають у таборі національної команди, до заявки на гру з Німеччиною не потрапили Роман Безус та Валерій Бондар.

Фото Павла Кубанова

На сьогоднішнім матчі гарантована присутність максимальної кількості глядачів з урахуванням чинних обмежень УЄФА та місцевих органів влади (до 30% від загальної кількості місць).

Фото pzpn.pl

Тим часом УЄФА повідомляє, що на поєдинку четвертого туру Ліги націй Україна — Іспанія, який відбудеться 13 жовтня на київському НСК «Олімпійський» (початок — о 21.45), працюватиме бригада арбітрів із Польщі на чолі з Павелом Гілем.

Фото uefa.com

Варто зауважити, що перед матчами третього туру групового раунду Ліги націй у квартеті А4 збірна України посідає друге місце (три очки), а команда Німеччини — третє (два пункти).

Графіка ticketsbox.com

Нагадаємо, що триває продаж квитків на поєдинок четвертого туру Ліги націй проти Іспанії, який відбудеться 13 жовтня на київському НСК «Олімпійський». Реалізація відбувається виключно online на сайті ticketsbox.com.

uefa.com

У відповідному розділі сайту УЄФА триває голосування серед відвідувачів порталу на результат сьогоднішнього матчу. Станом на 16.00 за київським часом результати такі: перемога збірної Німеччини — 68%, перемога збірної України — 22%, нічия — 10%.

Графіка УАФ

За всю свою історію збірна України зустрічалася з найтитулованішою командою Європи, збірною Німеччини, шість разів. Утім, похизуватися доброю статистикою у взаємовідносинах з німцями українці, як, до речі, і більшість команд світу, не можуть  три нічиї й три поразки.

Фото Павла Кубанова

Сьогодні вранці збірна України провела годинне тренування на полі НТК ім. В. Баннікова. Усі 23 заявлені на гру з Німеччиною футболісти працювали разом над тактичними завданнями. Роман Безус та Валерій Бондар, які не потрапили до заявки, працювали окремо з тренером із фізпідготовки Андреа Аззаліном.

Фото football.org.il

На сьогоднішньому поєдинку працюватиме бригада арбітрів із Ізраїлю на чолі з 35-річним Орелом Грінфільдом.

Графіка УАФ

До речі, у нашій групі Ліги націй (А4) сьогодні відбудеться ще один поєдинок. Збірна Іспанії в Мадриді прийматиме команду Швейцарії (початок матчу — о 21.45).

Фото прес-служби УАФ

На традиційній нараді за участі представників команд та офіційних осіб поєдинку було вирішено, що збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми. Її суперники вийдуть на поле в білому.

Фото Павла Кубанова

Офіційна заявка збірної України (за номерами)

1. Георгій Бущан, 2. Едуард Соболь, 3. Ігор Пластун, 4. Ілля Забарний, 5. Сергій Сидорчук, 6. Євген Чеберко, 7. Андрій Ярмоленко, 8. Руслан Маліновський, 9. Роман Яремчук, 10. Микола Шапаренко, 11. Марлос, 12. Микита Шевченко, 13. Юхим Конопля, 14. Ігор Харатін, 15. Віктор Циганков, 16. Віталій Миколенко, 17. Володимир Шепелєв, 18. Богдан Михайліченко, 19. Євген Макаренко, 20. Віктор Коваленко, 21. Олександр Караваєв, 22. Олександр Зубков, 23. Дмитро Різник.

Додамо, що з тих футболістів, які зараз перебувають у таборі національної команди, до заявки на гру з Німеччиною не потрапили Роман Безус та Валерій Бондар.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини