U-21: молодіжна збірна України перемогла команду Румунії у відборі Євро-2021

Підопічні Руслана Ротаня змогли схилити шальки терезів на свій бік тільки у другому таймі.

Матч проти румунів був одним з останніх шансів для збірної України зачепитися за друге місце у групі, яке в перспективі може дозволити продовжити боротьбу за потрапляння на Євро. Перемагати бажано було з різницею щонайменше у три м’ячі.

Фото Володимира Раснера

Перший тайм українці провели активніше, вони намагалися атакувати широко, використовуючи фланги. Румуни ж відповідали контратаками. Навіть не потрапивши за перші 45 хвилин жодного разу у площину, господарі були ближчими до успіху. Два перспективні моменти не реалізував Луньов, небезпечно били Назаренко й Бондаренко, та все це не змусило вступити у гру голкіпера гостей.

Після перерви підопічні Руслана Ротаня знову великими силами пішли вперед, проте до прицільного удару справа не доходила. У свою чергу румуни не раз турбували Різника, для якого, утім, ці постріли не становили загрози.

Із середини другого тайму синьо-жовті ще більше підвищили темп. Небезпечні моменти біля воріт Влада стали виникати частіше. Так, наприклад, на 70-й хвилині Шевцов, який вийшов на заміну замість Сікана, головою пробивав у кут, але кіпер потягнув удар. Тут же після подачі кутового міг уразити ціль Сирота, але воротар знову був на висоті.

Та все ж українцям вдалося забити. На 79-й хвилині у штрафному гостей збили Цітаішвілі. Пенальті чітко реалізував Булеца. 1:0. Синьо-жовті зберігають теоретичні шанси кваліфікуватися на Євро-2021, але не все залежить від результатів матчів, що в них залишилися. Потрібні втрати очок румунами і з Мальтою, і з Данією...

Кваліфікаційний турнір Євро-2021 (U-21). Група 8

09.10.2020

Україна — Румунія — 1:0 (0:0)

Гол: Булеца (80, з пенальті).

Україна: Різник, Дубінчак, Попов, Сирота, Вантух (Лебеденко, 16), Бондаренко (Чех, 66), Булеца, Батагов, Назаренко (Цітаішвілі, 60), Луньов (Топалов, 46), Сікан (Шевцов, 66).

Румунія: Влад, Харуц, Пашкану, Гіце, Опруц (Бобок, 46), Олару, Марін, Чобану (Іту, 77), Ман (Моруцан, 77), Костаке, Мецан (Дрегуш, 65).

Попереджені: Бондаренко (24), Булеца (58), Різник (87) — Опруц (42), Влад (72).

Арбітр: Ф. Атажанов (Казахстан).

9 жовтня. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена».

07.06.2021 00:53

U-21: збірна Німеччини у фіналі Євро-2021 перемогла Португалію та стала чемпіоном континенту

Збірна Німеччини у вирішальному поєдинку молодіжної першості Європи зд...

29.12.2020 14:00

2020: підсумки року для молодіжної збірної України U-21

Молодіжній збірній України 2020 року довелося обмежитися лише осінніми...

29.11.2020 15:01

Богдан Мілованов: «Молодіжна збірна України в кожній грі викладалася на сто відсотків»