Олександр Шовковський: «Упевнений, що Георгій Бущан мені свиню не підкладе, і виходити на поле не доведеться»

Тренер і за сумісництвом воротар національної збірної України Олександр Шовковський прокоментував своє потрапляння до заявки на матч із Францією.

У зв'язку з тим, що у складі нашої команди залишився тільки один здоровий голкіпер, тренерський штаб синьо-жовтих ухвалив рішення внести до заявки на товариську гру з Францією асистента головного тренера Олександра Шовковського.

Екс-гравець збірної України завершив професійну кар’єру у грудні 2016 року, однак підтримує себе у гарній фізичній формі, постійно проводячи індивідуальні тренування, про що розповів напередодні.

«Перш за все хочу сказати, що це виглядає, мабуть, трохи сенсаційно. Але ситуація могла б бути смішною, якби не була насправді такою прикрою для нашої команди. Три воротарі здали позитивні тести на коронавірус…

Тому було ухвалено рішення включити мене до заявки на матч із Францією. Я свою фізичну форму підтримую завжди, але впевнений, що Георгій Бущан свиню не підкладе, і виходити на поле мені не доведеться.

А Андрій Пятов усе-таки з нами, нехай і не фізично. У мене його воротарські рукавички. Саме їх я вдягнув учора на тренуванні.

Свою кар’єру я завершив наприкінці 2016 року. Після того у 2017-му зіграв на турнірі легенд у Казахстані. Це був останній раз, коли я вдягав свої рукавички. У січні 2018 року прооперував пальці на правій руці — у мене були розірвані сухожилля. Після того, у принципі, рукавички не вдягав», — сказав Шовковський.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.05.2021 14:01

Ілля Забарний: «У збірній конкуренція, нас зараз дуже багато. Це добре, адже кожен хоче проявити себе...»

Захисник національної збірної України Ілля Забарний розповів про особл...

18.05.2021 11:30

Євген Макаренко: «Усі хлопці хочуть разом із командою потрапити на Євро-2020»

Півзахисник збірної України Євген Макаренко розповів про особливості п...

18.05.2021 10:02

Мід-уїк для легіонерів збірної України: фінал для Маліновського та чемпіонський матч Соболя

У більшості футболістів збірної України уже набрала обертів харківська...

17.05.2021 15:07

Вік-енд для легіонерів збірної України: гольові передачі Маліновського та Яремчука

Поки переважна більшість гравців збірної України вже розпочала цілеспр...

Підписатися на новини