Перша ліга. «Металіст 1925» не скористався нагодою втекти від переслідувачів

П’ятий тур розпочався вчора матчем «Металіст 1925» — «Полісся», який завершився доволі неочікуваною втратою очок слобожанами.

І будемо відверті: господарі на звитягу не награли. Полісяни передусім подбали про надійність оборонних редутів, діяли компактно, обмеживши господарів у просторі. Після перерви харків’яни дещо додали обертів, але гості вміло збивали темп, не забуваючи за першої ж нагоди переходити в наступ. Ось чому нічийний підсумок слід визнати справедливим.

«Кортіло відзначитися домашньою звитягою, але не судилося, — сказав головний тренер «Металіста 1925» Валерій Кривенцов у коментарі офіційному сайту УАФ. — Слід віддати належне полісянам, над якими не тяжів результат, вони діяли розкуто, на відміну від моїх підопічних. Це вже з області психології. Футболістам «Металіста 1925» у старанності не відмовиш, а от щодо змісту гри є питання».

І все ж, центральний матч туру відбувся сьогодні в Луцьку, де зустрічалися команди, що не приховують свого бажання підвищитися у класі. У складі «Волині» активністю відзначався центральний нападник Ігор Сікорський, який ще минулого сезону захищав кольори «Агробізнесу». На 19-й хвилині в боротьбі з ним гості порушили правила, і він реалізував пенальті. А коли невдовзі за гру рукою в штрафному майданчику подоляни були ще раз покарані 11-метровим, то до м’яча знову підійшов Сікорський і вдруге не схибив.

Минулого тижня «Волинь» у перенесеному матчі третього туру з «Нивою» теж вигравала — 2:0, але в підсумку все закінчилося підписанням мирної угоди. Сьогодні ж підопічні Василя Сачка вже були максимально зосереджені і хоча, граючи в більшості, одного разу пропустили, усе ж записали до свого активу першу перемогу.

Знову потішили бійцівською вдачею футболісти «Вересу», які здобули вольову звитягу над «Кременем», а в Івано-Франківську «Чорноморець» у випадку перемоги випереджав за набраними очками лідера — «Металіст 1925». Проте й «Прикарпаттю» відступати було нікуди. Уже в дебюті Назарій Воробчак відкрив рахунок. Це не вибило з колії одеситів, і на 31-й хвилині Валерій Лиховидько підступним ударом під поперечину вирівняв становище. Майже весь другий тайм моряки грали в більшості, але прикарпатці стіною стояли біля своїх воріт. 1:1. Одесити наздогнали харків’ян і очолили турнірну таблицю, проте тільки завдяки кращим додатковим показникам.

Футболісти «Вересу» здобули вольову перемогу над «Кременем» і закріпилися в чільній групі. Фото ФК «Верес»

Перша ліга. «Інгулець» здолав «Карпати», а «Металург» продовжує падіння

У 5-му турі в епіцентрі уваги були два поєдинки в чемпіонській групі,...

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...