Андрій Шевченко довикликає до табору збірної України Юрія Паньківа та Володимира Шепелєва

Обов’язкова перевірка гравців національної команди перед початком збору, проведена сьогодні, на жаль, виявила наявність захворювання на COVID-19 у двох збірників із донецького «Шахтаря» — Андрія Пятова й Тараса Степаненка. Також позитивний результат ПЛР-тесту  — у двох працівників клубу.

У зв’язку із цим «Шахтар» повним складом іде на самоізоляцію. Це означає, що й інші викликані до складу синьо-жовтих виконавці донецького клубу не зможуть допомогти національній команді — щойнайменше в товариському матчі з Францією. Наступні тестування дадуть розуміння, чи будуть гірники у змозі приєднатися до табору збірної перед матчами Ліги націй УЄФА проти Німеччини та Іспанії.

Зважаючи на різке зменшення числа гравців, головний тренер збірної України Андрій Шевченко прийняв рішення терміново довикликати голкіпера «Олександрії» Юрія Паньківа та півзахисника київського «Динамо» Володимира Шепелєва. Для обох футболістів це не перше запрошення до лав головної команди країни.

Виліт національної збірної до Парижа призначено на 11.00 понеділка. У столиці Франції до виконавців з УПЛ мають приєднатися збірники, які виступають в іноземних чемпіонатах.

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
14.03.2023 16:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: дебютна звитяга Мудрика в Англії та бойове дербі наших у Франції

З 11-ти легіонерів збірної України, яких було запрошено до складу наці...

Підписатися на новини