Прем’єр-ліга. «Ворскла» очолила турнірну таблицю після результативної нічиєї з «Дніпром-1»

У видовищному поєдинку на «Дніпро-Арені» відбулося чотири голи та три вилучення.

Матч між «Дніпром-1» та «Ворсклою», що відкривав програму 5-го туру УПЛ, потішив уболівальників захоплюючим сюжетом та драматичною розв’язкою. Полтавська команда, яка на старті сезону справляє чудове враження та може претендувати на звання відкриття турніру, пропустила першою — після подачі кутового відзначився Назаренко.

Утім, ще до перерви полтавці відігралися (Кулач влучно пробив головою з передачі Пердути), а у другому таймі вже вели в рахунку. Кане завдяки індивідуальним діям обіграв кількох суперників та забив другий м’яч «Ворскли». Після цього відбулися вилучення у складах обох команд, унаслідок чого гості завершували матч узагалі вдев’ятьох. І «Дніпро-1» цим скористався. Чемпіон світу U-20 Булеца на останній компенсованій хвилині ударом здалеку зрівняв рахунок.

До речі, ця гра стала першою для керманича «Ворскли» Юрія Максимова після того, як днями він на рік, до кінця травня 2022 року, продовжив контракт із клубом. Водночас новий наставник «Дніпра-1» Ігор Йовічевич набрав перше очко в УПЛ на чолі своєї нинішньої команди.

Не обійшлося без вилучення й у львівському дербі. «Рух» зі «Львовом» уперше зустрілися в межах чемпіонату УПЛ, і поєдинок двох аутсайдерів поточного сезону завершився без голів (зазначимо, що «рухівці» майже півтора тайму грали в меншості після червоної картки Парамонова). Містяни заробили перший бал до турнірної таблиці в цьому розіграші.

Ще в одному матчі зустрічалися між собою два дебютанти елітного дивізіону. «Інгулець» та «Минай» обмінялися голами з пенальті та розійшлися миром. Відзначимо, що господарі також не зуміли реалізувати чисельну перевагу, яку отримали завдяки вилученню Пиняшка. До речі, саме з рахунком 1:1 завершилися й обидва поєдинки минулого сезону між цими командами в чемпіонаті першої ліги.

5 тур

03.10.2020

«Дніпро-1» — «Ворскла» — 2:2 (1:1)

Голи: Назаренко (14), Булеца (90+5) — Кулач (42), Кане (66).

Вилучені: Цуріков (74, «Д»), Скляр (81, «В»), Кане (90+4, «В»).

«Рух» — «Львів» — 0:0

Вилучений: Парамонов (33, «Р»).

«Інгулець» — «Минай» — 1:1 (1:1)

Голи: Сітчінава (35, з пенальті) — Нурієв (9, з пенальті).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024