Кубок України-2020/2021. 30 вересня й 1 жовтня відбудуться матчі третього раунду

Сьогодні й завтра відбудуться 11 матчів третього раунду (1/16) розіграшу Кубка України-2020/2021.

Кубок України-2020/2021. Третій раунд (1/16)

30.09.2020

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — «Дніпро-1» (Дніпро). Горішні Плавні. 14.00. Арбітр — Копієвський В.В. (Кропивницький), асистенти арбітра — Войтюк О.М. (Запоріжжя), Запороженко Д.І. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Садовий О.В. (Кременчук), спостерігач арбітражу — Годулян В.І. (Одеса).

«Вікторія» (Миколаївка) — «Маріуполь» (Маріуполь). Миколаївка. 15.00. Арбітр — Можаровський Ю.А. (Львів), асистенти арбітра — Марулін С.Ю. (Херсонська обл.), Володін В.В. (Херсон), четвертий арбітр — Пєсоцький Я.С. (Суми), спостерігач арбітражу — Коваленко Г.Б. (Київ).

«Полісся» (Житомир) — «Минай» (Минай). Київ. 15.00. Арбітр — Кривушкін Д.В. (Харків), асистенти арбітра — Корнійко О.С. (Миргород), Висоцький В.О. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Задиран С.С. (Київська обл.), спостерігач арбітражу — Покідько І.Р. (Полтава). Арбітр ВАА (оффлайн наживо) — Шурман Д.Л. (Київська обл.), асистент ВАА (оффлайн наживо) — Ардашева О.Є. (Київ), спостерігач ВАА (оффлайн наживо) — Лисенчук С.Г. (Київ).

«Верес» (Рівне) — «Миколаїв» (Миколаїв). Рівне. 15.00. Арбітр — Серпутько Г.О. (Одеса), асистенти арбітра — Котубей П.В. (Закарпатська обл.), Синишин Ю.Т. (Івано-Франківськ), четвертий арбітр — Фірсов М.О. (Рівне), спостерігач арбітражу — Геренда Є.Б. (Калуш).

«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Нива» (Вінниця). Кривий Ріг. 16.00. Арбітр — Іванов Ю.В. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Чертоляс М.В. (Херсон), Єремєєв А.А. (Миколаїв), четвертий арбітр — Поліщук М.П. (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу — Абросимов Є.О. (Одеса).

«Епіцентр» (Дунаївці) — «Агробізнес» (Волочиськ). Дунаївці. 16.00. Арбітр — Труханов К.В. (Харків), асистенти арбітра — Холодинський О.В. (Харківська обл.), Думенко В.П. (Харків), четвертий арбітр — Маляр В.Ю. (Хмельницький), спостерігач арбітражу — Шмигельський О.В. (Львів).

«Ворскла» (Полтава)  — «Львів» (Львів). Полтава. 17.00. Арбітр — Козиряцький М.С. (Запоріжжя), асистенти арбітра — Скрипка А.М. (Кропивницький), Матяш В.В. (Донецьк), четвертий арбітр — Афанасьєв О.О. (Харків), спостерігач арбітражу — Курганов В.В. (Олександрія).

«Десна» (Чернігів) — «Рух» (Львів). Чернігів. 17.00. Арбітр — Коваленко А.А. (Полтава), асистенти арбітра — Шлончак С.М. (Черкаси), Петраков Є.О. (Київ), четвертий арбітр — Дорош В.В. (Київ), спостерігач арбітражу — Деревінський О.М. (Київ).

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — «Колос» (Ковалівка). Івано-Франківськ. 17.30. Арбітр — Шандор О.А. (Львів), асистенти арбітра — Юхименко М.В. (Луцьк), Гашков Є.Л. (Чернівці), четвертий арбітр — Кальонов О.О. (Львів), спостерігач арбітражу — Цимбал С.Ю. (Житомир).

«Олександрія» (Олександрія) — «Інгулець» (Петрове). Олександрія. 18.30. Арбітр — Бондаренко Д.Є. (Одеса), асистенти арбітра — Павлінов О.В. (Одеса), Сухін В.В. (Одеса), четвертий арбітр — Резніков Д.М. (Кам'янське), спостерігач арбітражу — Кран О.В. (Харків).

01.10.2020

«ВПК-Агро» (Шевченківка) — «Олімпік» (Донецьк). Дніпро. 18.30. Арбітр — Деревінський О.О. (Київ), асистенти арбітра — Єрмоленко Р.М. (Чернігів), Марченко Д.Г. (Чернігів), четвертий арбітр — Євтухов Д.Ю. (Дніпро), спостерігач арбітражу — Ярмолинський Л.М. (Київська обл.).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини