До уваги ЗМІ! Триває акредитація на матчі збірної України з командами Німеччини та Іспанії в Лізі націй

10-го та 13 жовтня на НСК «Олімпійський» у Києві національна збірна України проведе два домашні матчі розіграшу Ліги націй УЄФА сезону-2020/2021 — із командами Німеччини та Іспанії.

Прес-служба Української асоціації футболу оголошує про акредитацію на ці поєдинки й повідомляє, що на час дії на території України карантинних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, введено кількісні обмеження щодо присутності представників ЗМІ на медіа-трибуні. Отже, акредитація журналістів відбуватиметься із суттєвими обмеженнями. Безпека кожного учасника матчу — понад усе, саме тому ми змушені чітко дотримуватися встановленого ліміту. Заздалегідь дякуємо за розуміння.

Акредитація представників засобів масової інформації на матч триває. Останній день прийому заявок на матч Україна — Німеччина — 6 жовтня, а на матч Україна — Іспанія — 8 жовтня. Після цього заявники отримають лист із підтвердженням або повідомленням про відмову в акредитації. Видача акредитацій здійснюватиметься напередодні під час передматчевих медіазаходів, а також у дні ігор, 10-го та 13 жовтня, на вході для ЗМІ (Західний-5) за дві години до початку матчу.

Вхід та перебування на території стадіону представників ЗМІ буде дозволено лише за наявності засобів індивідуального захисту.

Інформацію щодо формату післяматчевих медіазаходів буде повідомлено додатково.

Представникам засобів масової інформації, які бажають отримати акредитацію, необхідно бути зареєстрованими в електронній базі на сайті Української асоціації футболу та подати заявку.

Контакти: +38 097 962 18 08 або +38 097 294 25 40 та [email protected]

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини