Позачергова Конференція ПФЛ України: президентом організації обрано Олександра Каденка

У Будинку футболу пройшла позачергова Конференція Професіональної футбольної ліги України, де було розглянуто низку питань, головним серед яких стали вибори президента ПФЛ.

Перш за все учасники Конференції одноголосно затвердили звіт аудиторської компанії про фінансово-господарську діяльність ПФЛ за період з 01.07.2019 по 15.08.2020.

Фото Павла Кубанова

Після цього Олександра Каденка одноголосно було обрано президентом Об’єднання футбольних клубів «Професіональна футбольна ліга України» на чотири роки у відповідності до Статуту ПФЛ. Першим із призначенням керівника ПФЛ привітав президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, який узяв участь у заході.

Фото Павла Кубанова

Також на конференції був затверджений Статут ПФЛ у новій редакції. Футбольні клуби ПФЛ протягом трьох місяців мають привести свої статути у відповідність до його вимог.

На розгляд Виконкому УАФ і остаточне затвердження буде надано рішення Конференції ПФЛ щодо договору про передачу комерційних прав від УАФ до ПФЛ на сезони-2020/2021, 2021/2022 та 2022/2023.

Фото Павла Кубанова

«Позачергова Конференція ПФЛ одноголосно обрала нового президента організації. Вітаю Олександра Каденка з такою високою довірою з боку клубів першої та другої ліг і бажаю лише успіху в проведенні якісних змін та реформ заради розвитку ПФЛ! — сказав у своєму виступі президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко. — Минулий сезон став дуже складним і для Професіональної футбольної ліги, і для всього українського футболу через пандемію COVID-19. Існував серйозний ризик, що чемпіонат не вдасться завершити за спортивним принципом, як це сталося в деяких інших країнах Європи. Але вчасна консолідація зусиль УАФ і ПФЛ допомогла врятувати сезон, і змагання були завершені не в кабінетах, а на футбольному полі, як це й повинно бути.

Фото Павла Кубанова

А зараз у клубів ПФЛ, як і в УПЛ, уже є можливість проводити матчі з уболівальниками там, де це дозволяє епідеміологічна ситуація. Український футбол відроджується, і я бажаю всім клубам першої і другої ліг успішного сезону, нових перемог і досягнень!»

НОВИНИ ПО ТЕМІ
14.09.2021 16:18

Андрій Павелко взяв участь у саміті УЄФА Grow в Молдові

Цими днями в Кишиневі проходить саміт УЄФА Grow, в якому беруть у...

06.09.2021 14:12

Офіційно. Щодо закінчення контракту тренерського штабу Андрія Шевченка

У зв’язку з появою різних трактувань у питанні щодо закінчення к...

01.09.2021 09:07

Керівники УАФ та US Soccer провели робочу зустріч у США

Делегація Української асоціації футболу на чолі з президентом, членом...

20.08.2021 19:30

Команда Національної поліції України перемогла на «Кубку Незалежності-2021»

У п’ятницю, 20 серпня, на полях зі штучним покриттям НТК ім. В....

Підписатися на новини