Друга ліга. Для «Буковини» чуже поле — як своє, а команда із Сімферополя стає грозою авторитетів

Другу виїзну перемогу поспіль відсвяткувала чернівецька «Буковина», хоча якби її суперник, вінницька «Нива», за рахунку 1:0 на свою користь реалізував створені моменти, то гості навряд чи уникли б поразки.

Проте після перерви ситуація на полі кардинально змінилася, уже буковинці диктували умови й після вдало розіграних стандартних положень не тільки вирівняли становище, а й здобули вольову звитягу.

«У першому таймі нам ніяк не вдавалося прилаштуватися до газону вінницького стадіону, — сказав головний тренер «Буковини» Степан Маковійчук у коментарі офіційному сайту УАФ. — У перерві довелося внести корективи, відмовитися від короткого пасу і взяти на озброєння флангові атаки. Це пішло на користь…»

А центральний матч туру у групі «А» відбувся у Хмельницькому, де «Поділля» приймало «Діназ». Гості тричі по ходу протистояння виходили вперед, але подоляни в компенсований час таки врятувалися від поразки — 3:3. Ця нічия пішла на користь «Ужгороду», який, перемігши «Чайку», збільшив відрив від переслідувачів.

Продовжує свою переможну ходу лідер групи «Б» — «Метал». У поєдинку з «Перемогою» капітан харків’ян Руслан Фомін, повернувшись у стрій після двотижневої перерви, заробив два пенальті, один з яких реалізував новачок — бразильський легіонер Андерсон Піко, відомий за виступами за «Дніпро».

Доволі неочікувано завершився поєдинок у Запоріжжі, де «Металург», що не приховує свого бажання підвищитися в класі, приймав «Таврію Сімферополь». Гості перемогли — 4:1, при цьому, що цікаво, захисник металургів Всеволод Бобров двічі зрізав м'яч у свої ворота.

«У нас довга лава запасних, і гостра конкуренція за місце в стартовому складі змушує гравців діяти з максимальною викладкою, — зазначив головний тренер «Таврії Сімферополь» Сергій Шевченко в коментарі офіційному сайту УАФ. — У Запоріжжі нас підвела реалізація гольових моментів, ми могли виграти зі ще переконливішим рахунком. Перед початком сезону «Таврія Сімферополь» передислокувалася з Берислава до Мар’янівки, де завдяки новому президенту ФК Едуарду Репілевському для нас створені належні умови для підготовки. Цим і можна пояснити прогрес моїх підопічних».