Віталій Одегов: «Готуючись до кваліфікації Євро, плануємо проводити збори раз на місяць»

Головний тренер юнацької збірної України з футзалу U-19 Віталій Одегов окреслив плани своєї команди на найближчий час.

Із 15-го по 19 вересня синьо-жовті проводили навчально-тренувальний збір у Харкові. За цей період команда зіграла два контрольні поєдинки (із «Монолітом-Viva Cup» — 0:2 та «Гепардом» — 2:3). Після цього її головний тренер Віталій Одегов розповів про подальші плани колективу.

Чи сильно змінилася команда за півроку, що пройшло після попереднього збору?

— Цього разу ми запросили до збірної трьох новачків, подивилися їх у дії. Усі інші виконавці вже запрошувалися до команди, не вперше перебували на зборі. Невелику травму в передостанній день отримав Максим Малиновський — підвернув ногу на тренуванні. У зв’язку із цим в останньому матчі він участі не брав.

Під час збору команда провела два спаринги. Чи вдалося вам виконати поставлені в них завдання?

— Ті практичні моменти, які хотілося здійснити, ми виконали в повному обсязі. Усе, над чим ми працювали, хлопці на всі сто відсотків утілили в життя.

Які подальші плани збірної?

— Ми плануємо збори у форматі один раз на місяць. Наступний пройде наприкінці жовтня. У нас на цей період були заплановані два матчі з бельгійської командою на своєму полі. Але у зв’язку з епідеміологічною ситуацією їхня федерація надіслала нам лист про те, що вони не зможуть приїхати. Зараз Асоціація футзалу України активно підшуковує можливу заміну. Можливо, у когось із представників ближнього зарубіжжя вийде з нами зіграти.

На листопад поки що заплановані спаринги з поляками. Але будемо дивитися на ситуацію, оскільки все дуже швидко змінюється. Також плануємо збір у грудні. У той період до нас мали прилетіти італійці, проте два тижні тому вони звернулися до АФУ з тим самим листом, що й бельгійці.

Після жеребкування кваліфікації Євро-2021 у жовтні ситуація стане яснішою?

— Стане зрозуміло, хто наші суперники й де проходитимуть матчі. Жеребкування надасть нам інформацію щодо опонентів. А ми продовжимо готуватися в робочому режимі раз на місяць.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини