Євро-2021 (U-21). Молодіжна збірна України без проблем розібралася з командою Фінляндії в Гельсінкі

Підопічні Руслана Ротаня вирішили долю поєдинку ще в першій 45-хвилинці.

Матч відбірного турніру Євро-2021 (U-21) проти команди Фінляндії для збірної України був принциповий хоча б із двох причин. По-перше, синьо-жовті хотіли взяти реванш за домашню поразку, а по-друге, перемога в Гельсінкі могла вивести синьо-жовтих на третє місце в турнірній таблиці своєї групи.

У порівнянні з матчем проти данців наставник української «молодіжки» Руслан Ротань у стартовому складі зробив три заміни: замість Білика пост номер один зайняв Трубін, також тренер освіжив фланги атаки, де Цітаішвілі і Назаренка замінили Луньов і Топалов.

З перших хвилин гості позначили свою перевагу. Небезпечно бив Сікан, потім Топалов. Фіни до воріт українців доходили вкрай рідко. А вже в середині тайму перевага нашої збірної втілилася в гол Коноплі. 0:1. Господарі трохи активізувалися, але захист синьо-жовтих діяв добре. До того ж у компенсований час гості знову вразили ціль. У своєму стилі, на випередження, після флангової передачі Дубінчака відзначився Сікан. 0:2.

На початку другого тайму суперники обмінялися небезпечними моментами. Спочатку Яаскеляйнен відбив удар Булеци, а трохи пізніше Сойсало не зміг переграти Трубіна у ближньому бою. Після цього моменту ініціатива перейшла до фінів, однак по-справжньому небезпечних моментів у них майже не було. А от на 77-й хвилині синьо-жовті могли довести рахунок до розгромного, але Цітаішвілі, розібравшись із захистом, не зміг переграти воротаря фінів.

Правда, на 86-й хвилині господарі таки мали свій шанс, коли Забарний подарував м'яч Валакарі, але Трубін виграв дуель у півзахисника господарів. У підсумку — перемога збірної України — 2:0. Реванш удався!

Кваліфікаційний турнір Євро-2021 (U-21). Група 8

08.09.2020

Фінляндія — Україна — 0:2 (0:2)

Голи: Конопля (23), Сікан (45+3).

Фінляндія: Яаскеляйнен, Тихі (Хювярінен, 68), Хальме, Вайніонпяя, Лінгман (Мяенпяя, 68), Оксанен, Валакарі, Мяєнпяя (Атакаі, 46), Сойсало, Юлятупа (Ассехнун, 46), Кельман (Ставицьки, 71).

Україна: Трубін, Конопля, Забарний, Чеберко, Дубінчак (Корнієнко, 64), Батагов (Чех, 89), Бондаренко, Булеца, Луньов (Цітаішвілі, 64), Топалов (Назаренко, 64), Сікан (Кащук, 90+4).

Попереджені: Лінгман (36), Хальме (25), Тихі (61) — Забарний (20), Дубінчак (32), Батагов (74), Сікан (90+1).

07.06.2021 00:53

U-21: збірна Німеччини у фіналі Євро-2021 перемогла Португалію та стала чемпіоном континенту

Збірна Німеччини у вирішальному поєдинку молодіжної першості Європи зд...

29.12.2020 14:00

2020: підсумки року для молодіжної збірної України U-21

Молодіжній збірній України 2020 року довелося обмежитися лише осінніми...

29.11.2020 15:01

Богдан Мілованов: «Молодіжна збірна України в кожній грі викладалася на сто відсотків»