Ліга націй. Збірна Німеччини зіграла внічию з командою Швейцарії

У другому сьогоднішньому поєдинку в нашій групі Ліги націй підопічні Йоахіма Льова не змогли здолати команду Швейцарії.

Після домашньої нічиєї з Іспанією (1:1) сьогодні збірна Німеччини в Базелі зустрічалася зі Швейцарією, яка в першому турі поступилася Україні (1:2).

Незважаючи на те, що німецька команда вийшла вперед уже на 14-й хвилині, розвинути успіх гостям так і не вдалося. Навпаки, господарі у другому таймі завдяки зусиллям Сільвана Відмера зрівняли рахунок.

Ліга націй-2020/2021. Група А4. 2 тур

06.09.2020

Швейцарія — Німеччина — 1:1 (0:1)

Голи: Відмер (58) — Рюдігер (14).

Швейцарія: Зоммер, Відмер, Ельведі, Аканджі, Родрігес (Цубер, 64), Беніто, Емболо (Варгас, 72), Соу (Ебішер, 80), Джака, Штеффен, Сеферович.

Німеччина: Лено, Рюдігер, Зюле (Та, 62), Гінтер, Керер, Гюндоган, Кроос, Госенс (Джан, 78), Дракслер, Вернер, Сане (Брандт, 46).

Іспанія — Україна — 4:0 (3:0)

Голи: Рамос (3, пенальті, 29), Фаті (32), Торрес (84).

Рейтинг ФІФА. Національна збірна України піднялася на 22-ге місце

ФІФА оновила рейтинг національних збірних, в якому Україна п...

26.03.2024 22:52

Ліга націй-2024/2025. Суперник збірної України переграв команду Олександра Петракова

Суперник збірної України у групі В1 розіграшу Ліги націй сезону-2024/2...

25.03.2024 22:00